Skocz do zawartości

Koniec ze spamowaniem w Google.pl


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

A zmieniając temat to popatrzcie jak szook traktuje to forum? Avatar to jakaś koszulka z tesko... a na tamtym forum to se garnitura ubrał https://static.goldenline.pl/user_photo/065..._basic.jpg

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee oki :). Ja sie z tym licze, ja ich nie zapraszam oni mnie banuja.

Choć ostatnio mnie irytują - bo akurat na dobrej stronie takiej uzytecznej dla uzytkownika zapierdzielaja spiderami po 5 razy tą sama podstrone a nie ma aktualizacji ani w kopii ani w site, wiec troszke marnuja transfer :P.

Jak robia tak na spamie to kij - wiec wspolczuje ludzia ktorzy robia tylko dobre strony i na nich nie zarabiaja. Bo zjedza im transfer i jeszcze w indeksie nie pokaza - a ostatnio Google ma spore problemy z tym.

HAHHHA Crash haha - tutaj koszulka z Onetu a nie Tesco :P a tam to jakies inne sie akurat trafiło. Ale tutaj w profilu tez mam inne.

Tzn ze na forum czuje sie lepiej skoro jestem w koszulce ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szook moją fotkę też macie :) (w avatarku :)) ... jak nie wierzysz to porównaj z https://www.czasnae-biznes.pl/zdjecia/211.jpg

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniając temat to prawda, że Szook donosisz na konkurencję?

Z tych postów na goldenline i Pio i to wynikają same zbiegi okoliczności. Ktoś coś napisał na goldenline potem sie znalazało IP Szooka a potem MMP napisał posta pijąc do Jeża. Jakieś walki plemienne prowadzicie co?

A ty Szook nadal donosisz na konkurencje czy teraz jeździsz i zawozisz w kopercie donosy do Iabu?

No OKI masz klimatyzowaną fure, skóre i komóre więc jesteś bezkonkurencyjny. Inni nie mają klimy i w upały siedzą w domu bo maile nie są wiarygodne.

I przestań pić bo strasznie czerwony jesteś a laski myślą że solarium pozycjonujesz :)

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe oj wiesz co :) Ty jeszcze w komunie zyjesz czy slogan podworkowy uprawiasz,

Donosisz itp heh - konkurencje - a gdzie ją widzisz ?.

Hehe mi to lata co robisz ty czy xxx.

Wierz mi że gdybym to ja szukał :) i sie takimi rzeczami zajmował to byś juz dawno zadnej wiki, dmoza czy innego ustroistwa nie znalazł. Mi szkoda na to czasu.

Hehe domniemasz czym sie zajmuje ? to sie zastanów czy donosze czy sie zajmuje, bo moze poprostu nie do konca wiesz jak to tak naprawde jest.

Hehe Ty sie o moja karnacje nie martw - ja mam chociaz odwage sie pokazac, czego o Tobie powiedziec nie mozna, nie pasuje ci solarium :) mi pasuje i nie widze w tym nic zlego :P.

Naprawde zadbaj o swoj wyglad, o swoj biznes :) - mnie to zastanawia skad to sie w ludziach bierze. Sasiadowi HEHE tez do garow zagladasz :)?

MMP pił do Jeża - heh. Poprostu wszyscy sie znają i takie newsy sie szybko rozchodzą ;) po GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Mi tu nie Szook nie pier....dol.. pisz jasno i zwięźle donosisz czy nie donosisz czy donosisz rękami kolegów .A nie piszesz eleboraty bo ja poziomu inteligencji traktora nie mam. Są fakty że donosiłeś a ja teraz pytam wprost donosisz pośrednio przez kolegów z Pio czy nie donosisz. I radzę ci napisać prawdziwe tak lub nie bo mam swoje znajomości i mogę Cię ośmieszyć.

Ja swojego zaplecza nie pokaże do puty jesteś na Pio i się tym zajmujesz bo jakoś ci i twoim kolegom Xanowi MMP Vaderowi I Iabowi nie ufam. Wy konkurencję byście wykosili tak jak było z Eweblinkiem. A że spotykamy sie w wynikach i patrzę na was w dół tym bardziej to nie w moim interesie.

A moje foty są na kilku portalach dla znajomych a ponieważ bez obrazy Was nie zaliczam wiec.

Zrób se nowe fote 3 dni po solarium ale wcześniej odstaw wóde na 3 miesiące. Zażywaj kremów które Ci dermatolog zapisze jak pojedziesz do niego klimatyzowanym autem.

cieszy mnie to ze moge wlasnie isc ogladac telewizor

se w końcu kupiłeś i obglądasz - ładny ze un?

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE ales mnie teraz ubawił pokemonie.

Wal do tych znajomości. Za kogos ty sie bucu MASZ :) zebym ja mial pisac ci co ja robie.

Myslisz ze :) nie wiem iz jestes wyslannik ludzi z seo kebaba czarne worki.

Czlowieku ja sie nawet z takiego czegos nie bede tlumaczyl :P. Bo tylko winny sie tlumaczy :).

Powiem ci tylko jedno ;) jakbym pracowal w ENGINIE to bys mi nawet tego swojego zaplecza pokazywac nie musial.

Jestes HEHE zenujacy i w sumie nie 1 raz robisz podjazdy na PIO do mojej osoby kreujac afery :).

prostak to prostak wal i pokazuj swoje znajomosci ! ;) zes mnie chlopie ubawil na maxa :)

Wiec HEHE :) pokaz ze Twoje slowo cos warte - zaprezentuj swoje znajomosci :).

A jakbys czytał GL to bys zauwazyl ze specjalnie dla Kebabow zrobie liste ich domen. I prawde mowiac malo sie przejmuje co Ty o tym sadzisz :). I jak HEHE sadzisz ta lista bedzie taka mała jak ta od Pani Ewy ?. I myslisz ze przejmowac sie bede co bedzie sadzil o mnie jakis Hehe ktory nie potrafi sie nawet ujawnic.

Chcesz zrobie 30 klonow i napisze ze Hehe to Buc - uwazasz ze takie pisanie bez twarzy jest wiarygodne. Jak jestes taki wiarygodny to co sie tak ukrywasz za wymyslonym nowym nickiem :)?

Stad nie bede z Toba nawet dyskutowal a Twoich slow traktowal jako warte czytania. Dla mnie czlowiek bez twarzy, imienia i miejsca to jak widmo na ktore nie nalezy zwracac uwagi.

Ja rozumiem ze bolał fakt ze juz nikt o Was nie mowi itp. itd i szukacie jakis afer stale wciagajac PIO.

EOT z dyskusji

Plik dam na GL ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiasz wrazenia jakbys chcial bym czul sie jakis zawstydzony z tego powodu. Problem w tym ze nie czuje.

Przecież to normalne - Ty i honor to dwie sprzeczności.

WYZNAWCY POZYCJONOWANIA

PROPONUJE WAM SKUTECZNĄ ALTERNATYWĘ

Pozycjonowanie dla każdego

Hehe gotuje Pozycjonerów wkrótce

Nie pozycjonuje stron nikomu więc nie mam interesu w opowiadaniu bajek.

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ten miał na celu pokazanie ciekawostki, że są ludzie którzy zgłaszają spam. A że dodatkowo temat pojawił się na GoldenLine w dziale którym wizytują pracownicy Google(z Polski, Irlandii i USA) to mogliśmy oczekiwać jakieś odpowiedzi, ale po tej prywacie wątpię by coś odpowiedzieli, bo temat nie jest już dla nich nie wygodny, a widać w nim jedynie porachunki pozycjonerów.

> bo jakoś ci i twoim kolegom Xanowi MMP Vaderowi I Iabowi nie ufam.

I bardzo dobrze robisz.

Widze że nie da się poprowadzić normalnej dyskusji bez prywatnych podjazdów i obrażania się nawzajem - blok.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności