Skocz do zawartości

szook się starzeje


CrashXT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie drodzy nie będziemy teraz rozmawiac o wyglądzie szooka, ale nie oszookujmy się red bulle nie wpływają na niego korzystnie ...:P

Jak by ktoś miał jednym słowem opisać szooka to co by powiedział? No właśnie, a co dziś szook narobił?

224151.gif

szook jest na 2 miejscu :) starzeje sie nasz kochany szook ...:)

P.s. powodem mojej dzisiejszej nadpisywości jest to, że wybym nad morze i jakiś czas bez komputera, PiO i szooka więc muszę zażyć większą dawkę :)...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@sz3lo RYSIU chyba zobaczył ofertę gdzie ktoś wyraża chęć kupna stopki :)... w ten sposób zarobił ile? 400*0,01 :)... A Ty musisz spamować qlweby by tyle zarobić :)...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sz3lo RYSIU chyba zobaczył ofertę gdzie ktoś wyraża chęć kupna stopki :)... w ten sposób zarobił ile? 400*0,01 :)... A Ty musisz spamować qlweby by tyle zarobić :)...

E chyba nie.

Na pclab liczba pod nickiem to coś innego niż kilka przypadkowych cyferek. (Kto tam nie pisał ten nie zrozumie).

To było lato zeszłego roku, wszystko wskazywało na to że gościu się poprostu nudzi i nabijał posty od samego rana do późnej nocy i później się tym chwalił. Nie sądze żeby to miało jakieś głębsze finansowe motywy, choć mi też ktoś tam proponował 'wykupienie stopki' - nomen omen dla googla mało wartościowej bo boty jej nie widzą w tematach. :P

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash a Ty kurde zawody robisz :).

E nie ja wcale tak duzo nie pisze. Zwroc uwage ze byli lepsi - tacy co od roku na forum nie sa :), byli rok pozniej a postow maja wiecej. Wiec :) ja bedac 2 lata dluzej mam mniej postow tak wiec jeszcze hardcorowo duzo nie pisze.

W jaki rejon morza jedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szook władysławowo :) Ja z radomia do władysławowa mam kawałem to ty od siebie możesz dojechać do władysławowa to zrobimy spotkanie seo :)...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh - kurde nie bede komentował.

Ale jakbyś trafił. Wstepnie jestem umowiony we Władku - choć po tym jak ostatnio tam bylismy a dokładnie Wladek to widzalem 10 min bo pozniej do Jastrzebiej Góry.

Afrael jest teraz we wladku to moze cos wyjdzie. Ze Szczecina to kawałek ale nie jakis wielki.

Nad morze w te rejony jechalem do tej pory tylko 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca teraz poszedł lulu i o 1:30 ma po mnie podjechać. Z warszawy zabieramy dziewczyny. Na miejscu pewnie będziemy między 5, a 10 zależy jak tam drogi będą wyglądać...

Nocleg - nie wiem, dopiero jak szook się zapytał to dowiedziałem sie gdzie jadę... nie ja jestem organizatorem wypadu...:) Wiem, że organizator powiedział, że ,0,5 litra na głowę dziennie i to mi wystarczy :)..

Więc za 10 godzin powinienem być na miejscu. Napisz na gg:3136384 to wymienimy się nr to będzie łatwiej się spotkać.

Bo mogę Cię nie znaleźć tylko po informacji: Będę sikał z mola do morza :)

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności