Skocz do zawartości

Wielokrotny link wychodzący


bator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak wygląda sprawa z wielokrotnymi linkami wychodzacymi, tj. takimi które powielają sie na każdej podstronie serwisu (np. znajdującymi się obok menu).

Chodzi mi tu o to, jaka jest uzyskiwana wielkość wzmocnienia dla reklamowanego serwisu w stosunku do pojedynczego linku na jednej z podstron? (proporcjonalna do ilości podstron?, logarytmiczna?, nie uzyskuje się żadnego dodatkowego zysku?).

Jak wg. Was najkorzystniej gospodarować linkami wychodzącymi do innych swoich serwisów, tak by zbyt nie obciążać strony reklamującej (która też należy do "farmy").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, lepiej jest mieć link na 30 podstronach, niż 1 link na stronie głównej. Wraz z każdą następną podstroną siła linku spada, więc praktycznie nie ma różnicy czy strona ma 30 podstron czy 3000.

Ja z kolei mam pytanie: czy linki w postaci: <a href="https://www.onet.pl"></a> i <a href="https://www.onet.pl">dupa2</a> liczą się jako 1 czy 2 linki wychodzące ? W końcu kierują na tą samą domene, więc liczą się pewnie jako jeden, ale wolę się upewnić

Dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 postu są 2 wersje, lepiej mieć na wszystkich stronach stały link, druga wersja to żeby mieć na jakimś % podstron link, żeby wyglądało to bardziej naturalnie, a nie jak wykupione linki. :P choć narazie G. raczej za bardzo tego nie sprawdza.

co do postu zacke, liczony jest 1 anchor który pojawił się do storny.

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o wstawienie na stronie dwoch linkow do jednej strony z dwoma roznymi anchorami?

//edit:

AQQry, mnie wyprzedzil.

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności