Skocz do zawartości

Nie indeksuje


AdMagic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeczytałem już chyba wszystko o przyczynach tego, że G nie indeksuje i nie mogę znaleźć przyczyny Problem mam ze stroną www.dentalcity.pl Strona już jest w sieci jakiś czas. Z mojej strony było tylko bardzo delikatne katalogowanie. Jakiś czas temu sprawdziłem symulatorem pajączków, że pająki widzą stronę z błędami. Błąd został usunięty jakieś trzy tygodnie temu. Teraz jest wszystko ok. Yahoo indeksuje bez problemów. Wielkie G indeksuje wpisy w katalogach, a strony nadal nie. Będę wdzięczny za jakieś rady, bo już nie wiem co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprawdziłem, ze to nie jest nowa domena https://web.archive.org/web/*/www.dentalcity.pl

moze kiedys juz zalapala bana... ale narazie poczekaj i dodaj mocniejsze linki

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, nie zdejmą bana. Skoro i tak zaczynasz pozycjonowanie strony to radze kupic nową domene i ją pozycjonować.

The domain name has no PageRank value, it is LIKELY to be banned.

The domain name has no records with Google. It is either new or MAY BE banned.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności