Skocz do zawartości

bezpieczny poziom slow kluczowych


artur1979

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug tego artykulu bezpieczny poziom slow kluczowych to 3-7%

Keyword stuffing is considered an unethical practice because what you actually do is use the keyword in question throughout the text suspiciously often. Having in mind that the recommended keyword density is from 3 to 7%, anything above this, say 10% density starts to look very much like keyword stuffing and it is likely that will not get unnoticed by search engines. A text with 10% keyword density can hardly make sense, if read by a human.

co o tym sadzicie ? czy to nadal aktualne? w pewnym serwisie mam poziomy okolo 15, 6, 4 ,3 ,3 % dla pierwszych pieciu najpopularniejszych slow kluczowych. czy to 15 moze byc potraktowane jako keyword snuffing ?

Oddałeś/aś już głos w rankingu na Najlepszą polską wokalistkę lub Najlepszego polskiego wokaliste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Nigdy nie liczę żadnych głupich procentów. Ważne żeby tekst był długi, napisany w miarę poprawnie gramatycznie i ortograficznie i można tam napchać keywordsów, ale nie na siłę, tak żeby tekst był sensowny dla ludzi, wtedy napewno będzie także dobry z punktu widzenia wyszukiwarki.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności