Skocz do zawartości

Masowe bany w google -zmiana algorytmu


coolmanone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ktoś wspominał, że spam jest łatwo namierzyć ze względu na szablonowość itp. Nie zgodzę się z tym. Ciekawe na jakiej podstrawie taki moderator googla stwierdzi, że mój portalik na temat pracy w UE oparty o wordpress i niekomercyjnym ogólnie dostępnym szablonie jest tworzony pod zaplecze czy nie ? Posiada wiele artykułów pisanych przeze mnie ale też i kilka zerżniętych żywcem z dzienników ustaw o pracy za granicą, uzyskaniu świadczeń, zwrotu podatków itp. Czyżby w nowej erze google stał się on bezwarościowy w przeciwieństwie do zlepków bezsensownych zwrotów i słów opartych o własny generator i szablon ? Co do dmozów i innego tego typu zaplecza z farmą linków wychodzących się zgodzę bo jaki normalny portal z site 15 000 podstron posiada 20 000 linków zewnętrznych ? Zrobiony z głową spam nie jest wcale łatwo namierzyć, nawet przez sztab kilkuset osób do tego celu zatrudnionych. Jakoś nie wyobrażam sobie by mieli oni przeczesywać kilkaset milionów stron w internecie by wyłapać takie bezwartościowe dla google strony. Dobrze zrobiony spam nie jest w stanie wyłapać żaden robot, z niektórymi to i człowiek będzie miał wielki problem.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze to na ta chwile koniec tradycyjnego pozycjonowania. Kto jest silny programistycznie będzie robil dalej 100% unikalne strony... mali odpadna bo nie będa wstanie robic unikalności.

Kolejny problem to powolnośc tworzenia dla każdej domeny unikalnego kodu i grafiki...... czas czas czas..

Wiele domen na rynku juz polecialo i poleci....

Co do hehwtyczek w PIO moze i sa :P a ten kto zdradza i pokazuje zaplecze to gł........... nie mowie o hehe sprawdzaniu domen czy nie sa w spam raporcie na aplikacjach zewnetrznych. chcesz sprawdzic to sam napisz sobie cos takiego albo nie sprawdzaj.... ryzykowac mozna duzo..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tam jest z Szookiem ale mi to już wcześniej wydawało się nie w temat pokazywanie swojego zaplecza za domenę w konkursie za kilkadziesiąt złotych ( Inna strona medalu że chłopaki puścili te domeny na szczytny cel)

Mogę zaręczyć, że domeny biorące udział w konkursie nigdzie nie wyciekły, dlatego też strona konkursowa była zrobiona tak aby domeny się nie wyświetlały.

Co do postów, które w tym wątku były a już nie są to się wypowiadać nie będę. Szkoda baterii.

A w temacie to fakt, że coraz więcej stron dostaje bana i to coraz szybciej.

Zauważyłem jednak, że chamskie spamy dalej się trzymają dobrze, a te bardziej wymyślne lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiać spamy na starych dobrze oblinkowanych domenach i po kłopocie

moje wiszą dobrze zrobione strony po 60k i nic nie rusza ich od pół roku

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jednak, że chamskie spamy dalej się trzymają dobrze, a te bardziej wymyślne lecą.

Nie tylko Ty to zauważyłeś, to IMHO syndrom DMOZa. Czynnik ludzki jest bardziej skłonny ulegać znajomym królika niż prosty algorytm na serwerze :P

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności