Skocz do zawartości

Filtr z subdomeny na domene?


patro

Rekomendowane odpowiedzi

filtr a ban to dwie różne sprawy

dla mnie wniosek jest oczywisty - z koszmarów sennych nikt jeszcze nie wyśnił związku między dwoma zdarzeniami :)

I na koniec mojego udziału w tej dyskusji (w sumie nic mnie nie obchodzi to czy ktoś raczył z łaski swojej przejrzeć podany wcześniej przeze mnie dowód) dodam tylko (tak jak to zrobiłem na ircu), że seo jest nauką opartą na dowodach, a nie religią opartą na przypuszczeniach.

Jakiś czas temu złowiłem 10 000 ryb w sieci - czy to oznacza że jestem już jezusem, czy jeszcze nie?

Wczoraj rozmnożyłem chleby - na początku imprezy było 2, a później najadło się nimi ponad 150 osób - jestem, czy nie?

To jest właśnie przyczyna nie-czytania przeze mnie seo-blogów, które pełne są przypuszczeń, a puste od dowodów - 'mam pewną domenę...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... seo jest nauką opartą na dowodach, a nie religią opartą na przypuszczeniach.

Tak. A Twój przykłada nie jest niczym szczególnym i oznacza brak automatyzmu w banowaniu domen.

Znam domeny główne zbanowane a subdomeny czyste i oczywiście częstrzy przypadek zbanowanych subdomen i czystych domen głównych.

Po prostu zbanowanie domeny nie oznacza automatycznego zbanowania subdomen i zbanowanie subdomen nie oznacza automatycznego banowania domeny głównej.

W gruncie rzeczy banowanie domen i subdomen zależy od stopnia powiązania ich ze sobą, w jaki sposób G. rozpoznaje te powiązanie? - prawdopodobnie jest to typowanie automatu zatwierdzane/kontrolowane przez ludzi.

Przypomnij sobie historie banowania i odbanowywania niektóych domen w których były świadczone bezpłatne usługi hostingowe.

Analogiczne jest rozwiązanie problemu przez G czy www.domena.cos to to samo co domena.cos czy nie to samo.

Filtr/ban nigdy nie przejdze z subdomena.pl na pl ale z dmoz.subdomena.pl na subdomena.pl przejść może choć nie musi.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm opinie delikatnie podzielone, ale na chłopski rozum Jubi, neeon i częściowo WI777 macie racje ^^

Dla dobrym przykładem sa firmy hostingowe bo jak dostane bana/filtra na www.strona.webd.pl to chyba oczywiste ze www.webd.pl nie dostanie bana/filtra. Będę ostrożniejszy przy pozycjonowaniu subdomen ^^

Dzięki chłopaki ;>

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności