Skocz do zawartości

Faktury z zagranicy(goddady.com)


Ald

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym odliczyć sobie domeny kupione (które mam zamiar zakupić) w godaddy.com, ale nie wiem jak wygląda sprawa z fakturami i co potrzebuje, żeby wliczyć to w koszty.

I korzystając z okazji:

Jak można zapłacić za te domeny w goddady jeśli nie mam paypal?

Czy moge zapłacić zwykłą kartą kredytową z PKO i jakie są wtedy dodatkowe koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą fakturę zagraniczną możesz sobie normalnie w koszty wrzucić, oczywiście o odliczeniu vatu możesz zapomnieć . Wrzucić w koszty można nawet płatność, na która nie mamy faktury, wystarczy potwierdzenie zapłaty( przelewu) i odpowiedni opis do tego( czyli jaka domena itp. ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi:)

Wrzucić w koszty można nawet płatność, na która nie mamy faktury, wystarczy potwierdzenie zapłaty( przelewu) i odpowiedni opis do tego( czyli jaka domena itp. ).

Jesteś tego zupełnie pewien :rotfl:? Bo jeśli tak to to by była bardzo dobra nowina dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności