Skocz do zawartości

Super magiczne narzędzie ?


przemex

Rekomendowane odpowiedzi

Sprytne narzędzie ??

Naprawdę najlepszy soft ??

czy ktoś się z tym sportkał ??

allegro.pl/item227458257_10_000_linkow_do_twojej_strony_wykorzystaj_rss_.html

nie wiedziałem czy podac link, ale tylko nawet bez www w opisie, abyście mieli dostęp do opisu tego świetnego narzędzia jak twierdzi sprzedający

RSS Announcer automatycznie publikuje twoje wpisy RSS do wszystkich najważniejszych katalogów RSS.

Wyobraź sobie siłę możliwości wyświetlania twojej tresci przez dziesiątki tysięcy serwisów internetowych.

Czy to spowoduje zwiekszenie oglądalności Twojego serwisu?

warto to kupic ??? czy tylko mozna sobie problemów narobic ?

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem tematykę pozycjonowania przy użyciu RSS.

przed dodanie tematycznej, sensownej strony do czytników rss online.

Najgorzej w Polsce - Jeden sensowny linki - reszta bez indeksacji lub nofollow

Na świecie odrzucają polskojęzyczne jako niezrozumiałe, anglojęzyczne trzeba naprawdę dobrze opisać, żeby dodali - tutaj automat sprawdza się o wiele gorzej niż adder przy Qlwebach ponieważ praktycznie zawsze jest ręczna moderacja wpisu - ale można dodać i dostac kilka fajnych linków. Również sprawdziło mi się to w Niemczech - 3 niezłe linki na 12 wpisów ale strona wartościowa - klienta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności