Skocz do zawartości

Filtr?


Adis

Rekomendowane odpowiedzi

Linkowałem domene mp3u.pl,

top 10 na darmowa muzyka i darmowa muza dosyć szybko.

Domena młoda - dopaliłem 2 linki z pr6 i 7, ale linki mało warte (blogi).

Dzisiaj patrze a mnie nigdzie nie ma...

Daleko pod każdą frazą poza top500, czy to spowodowane update pr i wahaniami czy filtr?

Druga sprawa, jak z tego filtru wyjść? Cały caas linkować taką samą siłą?:>

Pozdrawiam

Adis

:hi:Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka. ~ Samuel Butle. Zerknij na: Wyszczekany.pl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wpisując nazwę domeny mogę szukać i szukać...

Na FSB nie wyglądało, bo przeciez frazy nie takie trudne,

i wszystko raczej stopniow szło do góry.

:hi:Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka. ~ Samuel Butle. Zerknij na: Wyszczekany.pl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj patrze a mnie nigdzie nie ma...

Nieprawda, kiepsko patrzyłeś.

Ponieważ wpadłeś ewidentnie w filtr to musisz szukać "od końca".

I proszę bardzo:

https://www.google.pl/search?q=darmowa+muzy...=N&filter=0

podziwiaj swoją pozycję w okolicach 950 miejsca.

Co zrobić żeby wyleźć z tego filtra?

1. Znajdź teraz jeszcze kilka takich "kiepskich" blogów i co kilka dni daj z nich linka

2. Niezależnie od punktu 1 nie pozostaje Ci nic innego jak dalej linkować, ale raczej bez wygłupów, na spokojnie, chyba że Ci nie zależy to przyp... mnóstwo linków i albo wyleziesz z filtra albo dostaniesz bana :)

Przy spokojnym podejściu za miesiąc, dwa wyleziesz, dużo zależy od tego czy znajdziesz jeszcze kilka takich "kiepskich" blogów :P

3. Nie zdejmuj linków!

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności