Skocz do zawartości

Linków monitor


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Z punktu widzenia użytkownika to by było proste na max-a

1)NACIŚNIJ PRZYCISK (w schowku jest skopiowany kod HTML z linkiem do mojej strony

2)Wkleja na swoją stronę WWW

3)W programie wkleja adres strony na której jest LINK

W tym momencie licencja powieksza sie o dodatkowe opcje wpisy itp.

(Jak ktoś sprytny to w 10 s sie wyrobi, jak ktoś zamotaniec to i godzina mało)

Pomysł jest prosty w realizacji tylko że mogłby być negatywnie odbierany przez user-ów

I ciekawe jak tai sposób nazwać LinkWare ?

(klawiatura uratowana -restart wystarczył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Oj to prawie 3 lata minęły od ostatniego postu w tym temacie :D

Nie wiem czy coś mam z komputerem (całkiem możliwe, że TAK) ale gdy kliknę na START to mi program się wyłącza.

Czy istnieje szansa na dorobienie jakiś funkcjonalności np:

- import linków z pliku (niby jest IMPORT ale nie można w niego kliknąć ;))

Nie wiem jak program działa bo mi się wyłącza ale mam pytanie. Czy program sprawdza całą domenę w poszukiwaniu określonego linku czy trzeba podać mu konkretny adres ?

Borykam się z pewnym problemem i szukam rozwiązania. Chcę zacząć z powrotem katalogować. Posiadam swoją listę katalogów na SeoKatalogu + SeoKatalogi z listy Mara.

Wszystkie linki umieściłem do jednego pliku, usunąłem duplikaty i posortowałem według alfabetu. Teraz chciałbym dowiedzieć się do których katalogów już dodałem stronę i dlatego zainteresowałem się tym programem ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na posta który znajduję się powyżej poniższego posta.

Widzę, że będę musiał poszukać jakieś alternatywy.
Nie wiem czy coś mam z komputerem (całkiem możliwe, że TAK) ale gdy kliknę na START to mi program się wyłącza.

Dodam jeszcze, żę przeinstalowałem Windowsa i występuje dalej ten sam problem. Sygnatura błędu: AppName: linkmon.exe AppVer: 1.0.1.75 ModName: unknown

ModVer: 0.0.0.0 Offset: a12674df. Nie wiem czy coś to pomoże :)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbyś mi odpowiedział na to pytanie to byłoby rewelacyjnie.

Nie wiem jak program działa bo mi się wyłącza ale mam pytanie. Czy program sprawdza całą domenę w poszukiwaniu określonego linku czy trzeba podać mu konkretny adres ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program tylko sprawdza określony link na określonej stronie

ta wersja powinna zadziałać

https://seo4you.pl/pliki/LinkMon_1.0.2.7z

Prosty program do monitorowania czy na stronie X jest link do strony Y z anchor Z

Nic ponad to :D

Szukanie określonego linku w całej domenie wymaga zassania całej struktury serwisu :D

Ktoś komu przejedziesz po serwisie automatem i pociągniesz pare GB transferu moze nie być zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności