Skocz do zawartości

Studenci do pomocy


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym spójrzcie na to z innej strony. Jak studiujecie taką infę, gdzie firmy biorą z mety studentów na czwartym roku

To gdzie Ty studiowales :) U mnie po skonczeniu studiow inf to na razie nikt pracy nie znalazl wiec nie medrkuj.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Poza tym spójrzcie na to z innej strony. Jak studiujecie taką infę, gdzie firmy biorą z mety studentów na czwartym roku

To gdzie Ty studiowales :) U mnie po skonczeniu studiow inf to na razie nikt pracy nie znalazl wiec nie medrkuj.

No nie wiem... z Politechniki Śląskiej Comarch bierze każdą ilość na płatną praktykę.

Co chwila przyjeżdża ktoś z Signity, Comarchu albo innego im podobnego tworu i mówi. żeby przychodzić do pracy.

Biorą bez problemu z IV i V roku, a jak ktoś jest dobry to na trzecim też się załapie.

P.S.

To ty nie mędrkuj bo ja codziennie od października do czerwca oglądam słup ogłoszeniowy przy wejściu do wydziału.

EDIT:

Co do czasownika "studiowałeś". Ja tam studiuję.

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najwidoczniej tam na Slasku macie maly raj :) Wschod jednak sie rozni sporo od zachodu Polski, macie tam o wiele wiecej firm w branzy IT. Ktos zaraz powie, ze trza wyemigrowac, jednak nie kazdy ma taka mozliwosc.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym spójrzcie na to z innej strony. Jak studiujecie taką infę, gdzie firmy biorą z mety studentów na czwartym roku

To gdzie Ty studiowales :) U mnie po skonczeniu studiow inf to na razie nikt pracy nie znalazl wiec nie medrkuj.

No nie wiem... z Politechniki Śląskiej Comarch bierze każdą ilość na płatną praktykę.

Płatna praktyka a praca to różnica, jest wiele firm które żerują na praktykantach albo na stażystach a później wypad i biorą następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatna praktyka a praca to różnica, jest wiele firm które żerują na praktykantach albo na stażystach a później wypad i biorą następnego.

Akurat Comarch ma inna politykę. Jest paru mi znanych osobiście łebków, którzy studiując dziennie pracują na pół etatu w dziale BI Comarchu w Krakowie i dojeżdżają dwa-trzy razy w tygodniu. Był niedawno szef tegoż działu u nas na kole naukowym i mówił, że szukają kolejnych chętnych i nawet dają wyższą pensję z tytułu większych kosztów dojazdu z Gliwic do Krakowa, sumy nie podał ale chyba się opłaca skoro są chętni.

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najwidoczniej tam na Slasku macie maly raj :) Wschod jednak sie rozni sporo od zachodu Polski, macie tam o wiele wiecej firm w branzy IT. Ktos zaraz powie, ze trza wyemigrowac, jednak nie kazdy ma taka mozliwosc.

Co do sytuacji na Śląsku odpowiem Ci tak. Nie znam człowieka wśród moich współstudentów, który szukając pracy dla informatyka nie znalazłby jej lub wynagrodzenie by go nie satysfakcjonowało. Fakt, niektórzy zarabiają 1000 - 1500 na rękę ale z drugiej strony pracują na ćwierć etatu (2 godziny dziennie).

Najwyższej jakości strony internetowe można zamówić w firmie Invini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego gdzie sie mieszka co sie umie i co sie che w zyciu robić. Jak ktoś jest nastawiony na szybką kase i po pierwszym niepowodzeniu rezygnuje to niech lepiej wyjedzie za granice. Tam na poczatek dostanie wiecej niz tu w Polsce. Jednak przez kilka lat jego przychody sie nie zwiększa a ktos kto jest cierpliwy w Polsce lepiej na tym wyjdzie. Ja tam jestem zadowolony :) i w Polsce, nie włączam tylko telewizora bo tam dwa takie karły strasza co dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumie, po co takie bicie piany.

W życiu jak to w życiu nie każdy się nadaje na dyrektora. Sa ludzie po studiach z tytułami i Bóg wie, czym jeszcze i do interesu nie nadają żadnego. To jest typ ludzi, co lubią mieć bat, nad glowa i powiedziane masz zrobić od tąd do tąd w 8 h.

I sa ludzie, co nie maja wykształcenia, a czego się nie dotkną zmieniają w $.

To pierwsze nazywa się chyba wyrobnictwo, a to drugie przedsiębiorczość. Przy czym tego pierwszego nauczy się każdy, a tego drugiego moim zdaniem nie nauczy żadna uczelnia, jeśli ktoś niema drygu do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym spójrzcie na to z innej strony. Jak studiujecie taką infę, gdzie firmy biorą z mety studentów na czwartym roku

To gdzie Ty studiowales ;) U mnie po skonczeniu studiow inf to na razie nikt pracy nie znalazl wiec nie medrkuj.

u mnie praktycznie od 3 roku (Politechnika Warszawska, Informatyka) kazdy ma prace, polowa praktyki, polowa jakiestam cwierc etatu, ludzie przebieraja w ofertach pracy a w przeliczceniu wychodzi wiecej niz 600 zl na miesiac. duzo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Wam cos napisze jeszcze ;)

Moj kumpel, ktory wygrywal wszystkie konkursy matematyczne, ciagnal infe i jeszcze marketing - wszystko dziennie, po prostu geniusz... Pod koniec studiow byl w Comarchu, pozniej mial praktyki ... w Microsoft a teraz pojechal na kontrakt do USA, nie wiem czy do Microsoftu, w kazdym razie do jakiejs duzej korporacji - ale tak jak mowie - to jest po prostu geniusz, w podstawowce nam pisal fajne gry na Amige - jakie kto chcial ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś to w końcu trzeba składować biggrin.gif

Wszystkich, czy tylko tych zuzytych ? !!!

A ja slyszalem powiedzenie slaby programista, dobry programista, programista Motoroli :) Kiedys pracowalem (tak, tak, 3 tygodnie, pozniej przestalem przychodzic :P) w firmie, w ktorej bylo ok 20 programistow C++ i Java, w ciagu tych 30 dni stracili 4 - zwinela konkurencja :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podstawowce nam pisal fajne gry na Amige - jakie kto chcial

ja mam kumpla który specjalnie na moje zamówienie przeprogramował i stworzył nową grafę do QUEAKE....

wiecie jakie to uczycie jak chodzisz po swoim gimnazjum i rozpier***** podobizny nauczycieli.... czułem się jak w realu !!! :):P 20h na dobę do zarzygania.... teraz już mnie gry nie bawią... ba za granie nikt ci nie zapłaci (są wyjątki)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności