Skocz do zawartości

Studenci do pomocy


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Znam natomiast ludzi ktorzy zbyt szybko doszli do pewnego poziomu placowego i nie znaja prawdziwego znaczenia " szacunku do pracy".

I to jest prawda, to ludzi niszczy, nie wyobrazam sobie siebie idacego do biura za standardowe polskie 1200 brutto, chyba zostalbym kolejnym Ferdkiem Kiepskim, i wcale nie jest mi z tym dobrze bo mam swiadomosc, ze to co robie jest swietne i super oplacalne ale rano moge sie obudzic i moze sie okazac, ze juz tego nie ma. Jak narazie jest juz 2 lata prawie ale nawet jakby sie utrzymalo kolejne 5 lat i tak nie bede sie czul nigdy pewnie...

A w polsce najbardziej oplacalna jest praca na budowie, jak widze te oferty to zastanawiam sie, czy nie wyslac Cv (tzn w sumie nie wymagaja :) ) bo 4k/m kusi a ja sie szybko ucze, polamancem tez nie jestem :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

znam ludzi ktorzy pracuja za 900 zl i mowia ze jest zle

znam ludzi ktorzy pracuja za 1400 zl i mowia ze jest dobrze a moze byc lepiej

temat rzeka mozna napisac z 500 ksiazek i pewnie tematu sie nie wyczerpie

:]

ja powiem tak, kazdy jest cos wart tylko nie kazdy chce to udowodnic

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ludzi ktorzy pracuja za 900 zl i mowia ze jest zle

znam ludzi ktorzy pracuja za 1400 zl i mowia ze jest dobrze a moze byc lepiej

temat rzeka mozna napisac z 500 ksiazek i pewnie tematu sie nie wyczerpie

:]

ja powiem tak, kazdy jest cos wart tylko nie kazdy chce to udowodnic

Ciekawe, ze gdy czlowiek prosi o podwyzke, to pracodawca jestw stanie wygarnac tyle argumentow, ze twoja praca jest malo wazna i malo przydatna itd., zebys tej podwyzki wiecej nie chcial. Natomiast gdy idziesz na urlop, to ta sama Twoja praca nagle staje sie najwazniejsza na swiecie i jestes tak bardzo potrzebny firmie ;)

Relatywizm moralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec potwierdza sie stara zyciowa prawda

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia czy jakos tak

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co powiecie na mój przypadek?

Jestem studentem informatyki na Uniwersytecie Śląskim - teraz idę na 3 roku studiów.

PHP, MySQL, HTML, CSS, itp, itd z webmasterką mam w jednym paluszku.

Po 2 roku studiów uczelnia wymagała odbycia 30 dniowych praktyk w firmie w swoim zawodzie. Nie miałem problemów ze znalezieniem jej (podziękowania dla kolegi).

Miesiąc praktyk minął; ze swoich umiejętności nie użyłem nic poza HTML i dwa razy CSS :) Miałem też trochę murzyńskiej pracy - typu porównać 500 adresów firm, czy się zgadzają, albo załadować na serwer 1200 plików, gdzie ciągle zrywało połączenie... . Ale to nie problem - najważniejsze, że odbyłem praktyki i trochę się nauczyłem "jak to jest w firmie i pracy zespołowej" (z tej pozytywnej strony) ;)

Teraz dostaję ofertę pracy od tej firmy. Zgadnijcie ile mi zaoferował za wrzesień 2007? A dokładnie 3 tygodnie września, 5 dni w tygodniu po 8h przy kompie - wychodzi to 120h pracy :] (za praktyki oczywiście nic nie zapłacili!)

No to zgadujcie... .

Całe 200zł :)!! Czyli wychodzi bagatela 1,66zł/h pracy, gdzie jestem dostępny dla nich cały czas, do ich dyspozycji :)

by BlueMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze nie zaplacili - a miales podpisana z nimi umowe ze praktyki sa platne? do kogo za to masz pretensje?

oferuja ci 200 zl? to zapomnij o tej firmie i szuka dalej a stawki beda inne

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe 200zł <_<!! Czyli wychodzi bagatela 1,66zł/h pracy, gdzie jestem dostępny dla nich cały czas, do ich dyspozycji ;)

To się nadaje conajmniej do Faktu :)

200zł - ja bym brał, nie zastanawiaj się, bo następni mogą dać 150 zł ;)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojej rezygnacji z oferty ponieśli stawkę do 300zł :D

No no moje gratulacje. Nieczęsto zdarza się podwyżka 50% przed podpisaniem umowy :)

W takim tempie (zakładając, że co roku będziesz miał taką podwyżkę), to już za 5-6 lat będziesz dobrze zarabiał ;)

Napiszę już tylko jedno - "bierz i nie marudź" :D

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHP, MySQL, HTML, CSS, itp, itd z webmasterką mam w jednym paluszku.

Wybierając firmę, nie wiedziałeś ile tam płacą? Z takimi umiejętnościami mogłeś wybrać firmę, np. w której chciałbyś teraz pracować, ja tak zrobiłem, poszedłem na 2tyg. na bezpłatną praktykę, i po dwóch tygodniach zaoferowali mi pracę, i z zarobków jestem zadowolony, nie wliczając tego, że nie mam żadnego doświadczenia.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności