Skocz do zawartości

Problem z routerem


wekk

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak:

Podlaczam laptopa do routera, wszystko dziala, kiedy chce podlaczyc 2 kompa to wystepuje problem: "ogranicznenie lub brak lacznosci" naprawa oczywiscie nie pomaga, w ramach testow probowalem polaczyc 2 kompy miedzy soba bez routera, i wszystko dziala, czyli karty i kabel sa OK, probowalem wpisac brame, i dnsy, ale moglem sie pomylic, ale tez nic nie pomaga, w bramie wpisuje IP routera, a dns ze strony TP sa, polaczenie przestaje byc ograniczone ale nadal nie ma netu. Mam router edimax 7084.

moje gg 2836633 jesli ktos moglby pomoc bede wdzieczny i sie jakos zrewanzuje : )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie gra, jeśli kabel działa jak podłączyłeś dwa kompy, bezpośrednio do kart, to znaczy ze kabel jest crossowany. Taki kabel nie będzie ci działał z routerem, kup normalny kabel( nie crossowany ) i myślę, że powinno działaś. Jeśli chodzi o DNS,brame i IP to pewnie są one automatycznie ustawiane, więc nie ma się co nimi bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wszystko gra, okazało sie, że karta sieciowa była uszkodzona, chociaż widać było drugiego kompa to niemożna było nic przesłać, i tak miałeś racje, że złym kablem później chciałem połączyć router z kompem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności