Skocz do zawartości

Jaka jest siła buttonów


Aleksy Lisowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukałem ale nie znalazłem, choć zapewne gdzieś to już było na forum.

Czy buttony mają taką samą moc jak zwykle linki? Opis obrazka liczy się jako anchor linku? Jak jest z bannerami, podobnie? Czy może wogóle obecność buttona czy bannera zupełnie nie wpływa na pozycje w google

Sklep z grami- AGARD.pl

Sklep z fantastyką- Odyn.pl

Fantastyka- Eldamar.pl - Księgarnia Fantasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

button jest doskonałym sposobem na zdobycie wysokiego PR i można ich mieć masę w krótkim czasie (strona nie wpada w filtr) :)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej link, wiadomo

Nie wiadomo wlasnie, wedlug mnie to jeden piernik, a nie zdziwilbym sie gdyby buton byl nawet lepioej traktoany, w czasach systemow wymiany link.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook kiedyś w swoim radiu mówił, że banner daje wiekszego kopa niż link ... powiedział, że różnica jest duża

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś robił testy to uwierzę, że banner jest mocniejszy od linka. Jednak z tego co zauważyłem to link podnosi pozycje na dany key a banner podnosi wartość strony a alt używa się do opisania tego co jest w obrazku a nie do wstawiania key'a.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście alt inny niż treść obrazka to spam

Hmm, a jaki bys dal alt dla obrazka powiedzmy w layoucie ktory jest jednolity albo ma 1 piksel na 1 piksel ?

Edyta:

ok, niewazne :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pomyślcie tak: jestem google widze banner, który prowadzi do strony xxx.com a w alt'cie jest "lewy kwadrat prawa strona" teraz google wchodzi na strone xxx.com a ta jest Karty kredytowe nowe tapetki z własnym zdjęciem. Więc google podnosi w pozycjach strone xxx.com na keye: lewy kwadrat, lewy, kwadrat.. itd. no przecież to jest bezsensu ;). IMO Banner daje niezłego kopa dla PR i dla wyników na wszystkich fazach (pamiętajcie, że google pozycjonuje nie tylko przez linki ale też przez content jaki jest na stronie).

Dobra zdenerwowałem się i zorbie testa :>

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poprawnym ALT-em dla twojego avatara jest "dreamstudio.pl" a nie "avatar"."

Tak bo to opis tego zdjęcia a ja podałem "przykład" opisu danego image w danym layout'cie. Uważam, że alt'ów google po prostu nie bierze pod uwagę przy pozycjonowaniu.

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności