Skocz do zawartości

Czy dodawanie do katalogów SEO się opłaca?


eura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Otóż współpracuję z firmą pozycjonującą, która twierdzi, że dodawanie do katalogów SEO jest zbędne, gdyż "Google nie bierze katalogów pod uwagę". Firma powołuje się przy tym na informację Google zawartą na tej stronie : https://googlewebmastercentral.blogspot.com...catalogues.html

Chciałabym zapytać, czy zgadzacie się z tym, że dodawanie do katalogów nie ma sensu czy wprost przeciwnie? Czy w tej informacji Google w ogóle faktycznie jest potwierdzenie opinii tej firmy? Z góry dziękuję za odp.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link to zawsze link. Zastanawiałbym się jedynie nad skutecznością qlwebów ponieważ google ich nie lubi. Ale odkąd przestały mieć duże znaczenie, sporo z nich upadło, jak już zostanie ich niewiele to myślę, że powrócą do łask :)

Natomiast jeśli mają setki domen na których mogą umieszczać linki, to katalogowanie w tym przypadku może być dla nich zbędne.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy twoja firma widzi różnicę między dodawaniem wpisów do katalogu, a podpinaniem katalogu pod stronę w celu zwiększenia site?

No właśnie też wydaje mi się, że ta wiadomość Google mówi o czym innym. Co to jest zatem podpinanie katalogu pod stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden katalog nie zaszkodzi ani Tobie :) ani Twojej stronie.

robie wlsnie test, bo cos ta teoria nie do konca mi sie zgadza :)

ot indexowalem zaplecze weblinkiem i tak mnnie naszlo ze adder lezy juz 10 lat i nic nie robi i dodalem kilka stron do niego...

okazalo sie po 2 tygodniach ze tamte domeny ladnie sie zaindexowaly a te co mialy weblinka + katalog poszly w ban...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności