Skocz do zawartości

proste frazy - malo mozliwosci pozycjonowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Staram się porządnie wypozycjonować stronę mojej firmy i natrafiłem na kilka problemów. Pozycjonuję w zasadzie pod jedną frazę - pianobeton. Aktualnie korzystam z najbardziej prymitywnego sposobu - katalogi i mam pewne obawy, że google może mnie za to przestać lubić. Jakie mam inne możliwości ? Wymiana linków jest raczej niemożliwa, ewentualnie jeżeli będzie możliwa to na bardzo małą skalę (co najwyżej kilka linków z czego większość z niepozycjonowanych stron). Z kolei wpompowywanie większych pieniędzy w pozycjonowanie myślę, że na tym etapie byłoby nierozsądne ekonomicznie.

Co mógłbym zrobić żeby nie podpaść google ? Jeżeli zostanie mi tylko same katalogowanie - jak to robić żeby nie narazić się na wpadkę?

dzięki z góry

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast katalogów udzielaj się w różnych miejsach gdzie można wstawić link, a jako anachor link używaj: pianobeton. Ale oczywiście katalogi też nie są złe.

No właśnie - nie zamiast tylko oprócz :)

⇅ Sprawdź czy nadal jest zielono u Ciebie i konkurencji poprzez nowoczesne monitorowanie pozycji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Staram się porządnie wypozycjonować stronę mojej firmy i natrafiłem na kilka problemów. Pozycjonuję w zasadzie pod jedną frazę - pianobeton. Aktualnie korzystam z najbardziej prymitywnego sposobu - katalogi i mam pewne obawy, że google może mnie za to przestać lubić. Jakie mam inne możliwości ? Wymiana linków jest raczej niemożliwa, ewentualnie jeżeli będzie możliwa to na bardzo małą skalę (co najwyżej kilka linków z czego większość z niepozycjonowanych stron). Z kolei wpompowywanie większych pieniędzy w pozycjonowanie myślę, że na tym etapie byłoby nierozsądne ekonomicznie.

Co mógłbym zrobić żeby nie podpaść google ? Jeżeli zostanie mi tylko same katalogowanie - jak to robić żeby nie narazić się na wpadkę?

dzięki z góry

Filip

zrob tak - chyba za 19 zl mozesz wykupic na jakiejs stronie z adderem dodawanie Twojego www, to nei duzo a zaoszczedzi Ci sporo pracy (ustawisz sobie zeby dodawal do 10 dziennie i mozesz o tym juz zapomniec). Napisz kilka artykulow, dodaj je do dobrych preselkow, i podlinkuj te preselki dodajac je (juz recznie) do katalogow. Slicznie tym sie wbijesz na sam szczyt jako ze fraza dosc rzadka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu autora wątku atakowałbym frazę beton - bo po nazwie kojarze że to coś podobnego do betonu, a z fraza pianobeton to dotrze tylko do tych którzy już pragną pianobetonu ;) a co z tymi co o pianobetonie nie wiedzią ;p ? jak ja do tej pory np ;)

baner_syrop_pio.jpg

... i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu autora wątku atakowałbym frazę beton

fraza zbyt polityczna ;)

a swoją drogą ręcznie dobrze dodana strona z anchorem pianobeton do 30/40 dobrych katalogów powinna wciągnąć strone na top

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszna uwaga elpav ^^

też nie wiedziałem o pianobetonie ale skąd wiemy że klienci docelowi o nim nie wiedzą może są to firmy budowlane, może dany klient/firma podpisze kontrakt na dostawę pianobetonu i wcale nie potrzebny top na "polityczną" ;) frazę beton

Pozdro

searching.. bing.com

Hunting in Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich skromnych wiadomości pianobeton a beton to dwie różne sprawy, w tym konkretnym przypadku nie sądze aby było potrzebne pozycjonowanie na beton , raczej wzbogaciłbym fraze o rozszerzenia lokalne

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawa cementowa, woda i cement.

Beton to mieszanka żwiru, wody, cementu.

ŻelBeton (beton zbrojony), beton z zbrojeniem stalowym.

Pianobeton, odmiana betonu dodajesz taki środek i beton sie spienia i jest lzejszy stosuje sie go do wielu rzeczy.

Gazobeton, odmiana betonu podobny do Pianobetonu.

Każda z tych rzeczy to coś innego.

Po co komu fraza Gazobeton jak produkuje Pianobeton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności