Skocz do zawartości

Coś dla fanów horrorów...


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałem że już niedługo bo 26 września do kin wchodzi kolejna część znakomitego horroru "Piła". Już teraz można zobaczyć zwiastun do czwartej części filmu. Zobaczcie jakie owacje dostała....

https://www.youtube.com/watch?v=vBDFNMgQTXU

Jeśli chodzi o ten gatunek filmowy to jest to mój ulubiony film... i co się rzadko zdarza wszystkie trzy części były genialne.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem zadnej części, bo takie horrory mnie nie kręcą. Wolę te z lat 80-tych. Współczesne kino jest badziewne i mało ambitne, ze nie powiem "w ogóle"

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Death Proof świetny film.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też lubie horrory te starsze jednak Piła podoba mi się dlatego że znacznie odbiega o klasycznej normy.... a motyw by zmuszać ludzi do tego by sami się zabijali jest bardzo oryginalny i wciągający... Saw the best... wszystkie trzy części....

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz znam może kilka dreszczowców co dorównują "Saw" no ale tak jak mówiłeś....
o gustach sie nie dyskutuje

Sorry, nie chciałem w żaden sposób najeżdżać na Ciebie, ot na mnie takie filmy nie działają. Nie żebym był jakimś wielkim kino-maniakiem, aczkolwiek od tych wszystkich blockbusterów wole sobie obejrzeć coś na HBO/Canal+. Czasami można naprawdę fajne filmy zobaczyć, na wszelkie xxx milionowe produkcje po prostu szkoda mi czasu :). Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobała mi się pierwsza część Piły. Każda kolejna była gorsza, a o obejrzeniu 4 nawet nie myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobała mi się pierwsza część Piły. Każda kolejna była gorsza, a o obejrzeniu 4 nawet nie myślę.

Tak, pierwsza byla naprawde genialna, druga tez dobra, natomiast trzecia to juz bylo mocno naciagane, az boje sie obejrzec 4ta czesc. Zreszta w filmie przeciez nie chodzi o to ze ludzie zabijaja sami siebie (bo w sumie nawet tak nie jest) - jak dla mnie to jest poprostu dobry film filozoficzny :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności