Skocz do zawartości

Coś dla fanów horrorów...


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Już 3 była ostrym przegięciem i gdyby nie darmowe wejściówki dla mnie i znajomych, pewnie bym sobie darowała ;-) 2 jeszcze mi się w miarę podobała, a z każdą kolejną częścią widać, że już nie mają pomysłów i idą w brutalność i jak najwięcej krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam horrory, aczkolwiek piła już mi się przejadła. Główny oprawca umiera i kontynuowania jego praktyk przez jakaś paniusie już nie jest tym samym (patrz 4 część). No chyba ze okaze się ze jednak nie umarł, co byłoby już mega absurdem (glejak mózgu, nóż w sercu i chyba wybuch jeszcze-tego nawet chuck by nie przeżył :) )

Osobiście czekam na 2 części takich filmów jak ,,26 dni później”, ,,zejście” i klasyk gatunku ,,Obcy 5 „(aby był w takim klimacie jak 2)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie części 1 i 2 były spoko. Ale 3 naciągana, przypomina mi to przeciąganie "Skazany na śmierć", który powinien się już zakończyć maks w po drugim sezonie. Coś takiego sprawia, że ludzie zmieniają zdanie o filmie, oglądając kolejne jego części, przeważnie gorsze niż pierwowzór. Ale co tu dużo gadać, komercja i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat "Skazany na śmierć" to obejrzałem tylko 2 pierwsze odcinki i podziękowałem bo mnie jakoś nie wciągnął... za to z niecierpliwością czekam na czwarty sezon "Lost: Zagubieni"... uwielbiam ten film... już wiadomo że będzie 111 odcinków i na tym koniec..(chyba 111) bodajże to suma tych liczb: 2, 4, 8, 15 ,16, 24 ,42 o ile tak to szło....

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny filmik jak dla mnie bo uwielbiam horrory :), rowniez czekam z niecierpliwoscia na saw IV...

jak dla mnie najlepsza czescia do tej pory byla zdecydowanie III, bo jest swietnie zrobiona pod wzgledem techicznym, utrzymuje ciaglosc poprzednikow, rozwiazuje dotychczasowe zagadki i tworzy zaskakujace nowe, do tego dochodzi fantastyczna utrzymująca napięcie muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności