Skocz do zawartości

ile się czeka po przebudowaniu strony kompletnie na ...


.::JARO::.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

ile się czeka po przebudowaniu strony kompletnie na ...

wejście na wcześniej zajmowane miejsce?

przebudowałem kompletnie wszystko wraz ze strukturą i tematyka zmieniła się znacząco, doszły frazy erotyczne ale główny key pozostał.

Czekam już 3 tygodnie albo 4 tygodnie i wyniki się nie ustabilizowały :)...

Mam jeszcze takie pytanko:

Czy jeżeli mam ustawione katalogowanie pare linkow dziennie to czy one mi przeszkadzają w utrzymaniu pozycji czy troszke pomagają ale bardzo mało i nie przeszkadzają .

Jednym słowem czy linki ze śmieci [katalogi qlweb, strony niespokrewnione tematycznie] nie robią stronie szkody, Tzw. czy nie powodują skutku odwrotnego do zamierzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli mam ustawione katalogowanie pare linkow dziennie to czy one mi przeszkadzają w utrzymaniu pozycji czy troszke pomagają ale bardzo mało i nie przeszkadzają .

Podwyższą Twoją pozycję.

Jednym słowem czy linki ze śmieci [katalogi qlweb, strony niespokrewnione tematycznie] nie robią stronie szkody, Tzw. czy nie powodują skutku odwrotnego do zamierzonego?

Nie spowodują szkody, a wręcz pomogą.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi już miech mija...

czy google mnie w koncu zacznie dobrze traktowac? :/

Jest duża szansa, że po przebudowaniu nie odzyskasz, bez nowych nakładów pracy, wcześniejszych pozycji.

Patrząc na moje strony i klientów, które przebudowałem, wszelkie fluktuacje mijały po max 2-3 tyg. Najczęściej były to właśnie 2 tyg.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności