Skocz do zawartości

Pozycjonowanie linkora i generalna wtopa


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

Szook, a gdzie ty widzisz ataki ?

po pierwsze staram się potwierdzić informację którą podałeś, bo lubię mieć pewność co do informacji majacych jakiś związek z pozycjonowanie

po drugie jeżeli ktoś się z Tobą nie zgadza to nie znaczy, ze Cię atakuje.

staram się poznać problem i potwierdzić ewentualne zagrożenia i znaleźć rozwiązania. A chyba mogę się nie zgodzić z sensownością pisania, ze:

3.Linkowanie witryn w taki sposob jest zabronione przez regulaminy wyszukiwarek.

bo wg regulaminu np: onetu: " jeżeli strona jest tworzona pod wyszukiwarkę " więc mogą, jak chcą wywalić wszystko, bo stwierdzą ,że np. tytuł jest napisany językim zbyt "promocyjnym"

i dlatego moim zdaniem pisanie przez osobę zajmującą się pozycjonowanie, że to spam, tamto spam i ze wyszukiwarka moze zbanować jest co najmniej niepoważne

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

LordBart zgadza się ale regulamin mówi o zbyt agresywnych technikach pozycjonowania,

i wiem że za normalną optymalizację jeszcze nikt w onecie nie wyleciał pod stwierdzeniem że się pozycjonuje.

Onetowi chodzi o agresywne techniki pozycjonowania nie o pozycjonowanie.

Zbyt promocyjny tytuł to masz racje np. 5 razy słowo kluczowe, bądź 6 razy slowo w polaczeniu nawet z drugim słowem.

Oni nie mają nic przeciwko pozycjonowaniu z rozsądkiem.

Myślę że ich regulamin bardziej jest dla agresynwego pozycjonowania.

Dlatego tak zmasowane linkowanie można uznać za agresywną technikę pozycjonowania.

Mozna zdobywać linki na zasadzie wspolnej promocji,

jeden webmaster pisze do drugiego,

A wiesz że z założenia w systemie chodziło o jaknajwiekszy smietnik w google, wiecej podstron w indeksie wiecej linkow, nie liczy sie co to bedzie liczy się strona.

Lordbart jak pisałem gdyby moderacja linkora była lepsza to oK, ale jak narazie to są tam strony z ukrytymi linkami, rediectami i szutcznie generujace się.

wierzmi, zaden zwykly user nie zdobedzie tylu punktow jak bedzie musial konkurowac z samym linkorem, tak samo jak spowoduje to że szukając stron możesz za jakiś czas znajdować takie które nie spełniają twoich oczekiwań.

Ja tylko dlatego z tym walcze, bo to doprowadzi do powtania setek nastepnych systemow, juz powstaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze skoro nikt w to nie wierzy to nie ma potrzeby

sie o to klucic czy cos komus udowadniac na sile...

... pozyjemy zobaczymy... jak szook ma racje to linkor sam padnie...

tak nawiasem top100 to:

STATYSTYKI ILOŚCI DOMEN OBSŁUGIWANYCH PRZEZ PROVIDERÓW

a nie jakas lista hostingowcow

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem dzisiaj w nocy tez jakis atak , cochwila mi sql siadał .Wiec postanowiłem napisac do admina, dostałem odpowiedz ze to przez linkora serwer sie wysypywał i na dodatek Wszystkie serwisy uzywajace skryptu z projektu Linkor (linkor.pl) beda natychmiast blokowane prze administatora hosta, wiec omało co niestraciłem hostingu.

W moich słowac linkor to SUX !

Pozdro

W wolnej chwili lubię grać z kumplami od 4 lat w Metin2 wojownikiem mentalem,

Pogrywam także na serwer metin2 który pozwala się odstresować od ciężkiej pracy.

Czasami coś oglądam, uzywająć programu p2p, eMule taki osiołek :) tylko wymaga listy server.met

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh, miałem sie nie wypowiadać ale tez dotarły do mnie wieści, że w ostatnich dniach linkor zagotował kilka serwerów. Robi się gorąco i kto wie czy własnie nie obserwujemy początku końca linkora.

zaczęły tez krążyć jakieś maile łudząco podobne do pierwszej wypowiedzi szooka. ktoś to przeredagował i porozsyłał po swoich snajomych???

robi się gorąco. następują masowe wyłączenia linkora, wkrótce trafimy do wiadomości :) "linkor sparalizował pół polskiego internetu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się gorąco. następują masowe wyłączenia linkora, wkrótce trafimy do wiadomości Smile "linkor sparalizował pół polskiego internetu" Very Happy

Może i lepiej by było gdyby takie systemy nie miały racji bytu, popatrzcie na obciążenie kont www ... Ja od czasu powstania linkora, coraz częściej i więcej widuje czerwone lampki...

To jest trochę wszytko troche chore, tysiące dmozów, tysiące dziwacznych skryptów generujących strony, a bez tego ciężko... Jak tak dalej pójdzie to każda stronka będzie musiała być obwarowana 5 dmozami, includami wyników z wyszukiwarek, aby móc sie wypozycjonować na "dzierganie wzorków"..Tego żaden serwer nie wytrzyma.

Na dzien dzisiejszy to wolę już szukać (typowych haseł) w dmozie niż w google , bo linkor jest wszędzie. Założę sę że linkor skończy się po prostu wielkim banem uczestników...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos a do ktorej wypowiedzi o linkorze, szkoda ze nie dostalem teog meila, podziekowałbym komus jezeli robi to w tej samej sprawie co ja.

Ciekawe chociaż czy rozesłał dość dużo tych meili aby odnioslo to wiekszy skutek.

A wiecie jaki jeszcze jest minus linkora ?

Onet np. nie robi tak często reindkesow jak Google, 2 sprawa - jak 50 ludkow sie uprze i znajdzie domeny zlinkowane z linkorem i postanowi je 10 razy zreindeksowac to okaze sie ze domena trafi na 500 reinndeksow a nie musze objasniac co oznacza tak duzo reindeksow w onecie z taka dynamika linkow.

A jak sie zglasza wystarczy zrobic link:https://www.linkor.pl

i strony linkujace dodawac do onetu / nastapi reindkescja, przez fakt duzej dynamiki linkow a zadkich samoczynnych reindeksow onetu, beda dzialy sie fajen cuda z opisami stron w linkorze, beda moze takie krzaczki a moze strony znikna z wynikow, to taka mala wskazowka dla tych co mnie popierają i też mają dosyć tego śmietnika który się zrobił od tego wszystkiego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zauważyłem że wczoraj wieczorem siadł serwer, dzwonię do admina, a on mówi, że przez linkora serwer sie wysypal i teraz blokują wszystkich klientów którzy korzystają z tego systemu. Hmmm, jak tak dalej pojdzie to moze czarne wizje Szooka sie sprawdzą... Choć nie ferował bym wyroków zbyt pochopnie.

beha,

Zgadzam się z tobą, że to do niczego dobrego nie prowadzi...

Dołącz do najlepszych!
SitePromotor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos a do ktorej wypowiedzi o linkorze,

https://www.forum.optymalizacja.com/sutra37414.html#37414

sorry, teraz zauważyłem, że to niby cytat admina jednego z serwerów. w takim razie mail jaki dostałem jest napisany w podobnym stylu, z wypunktowaniem, z zachowaniem tych samych argumentów.

no i szook może zacierać ręce bo sprawa linkora wygląda już groźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos nie zacieram, ale moze szybciej zakoncze choc jeden problem ktory zaczelem i zakonczy sie mowa ze tylko mowie,

tematu sobie ni eodpuscilem bo wiadomo nadal jest duzo zwolennikow i od 2 dni ciezko pracuje.

Inne sprawy też znajdą swoj koniec

Sid, wypowiadam się jako JA w sprawie linkora, jak zauwazyles nie ma linkow na dole, sciagnelem zeby ktos nie mowil ze sobie nabijam posty.

Nie zmienilem nicka bo cos nie moglem sie zalogowac jako nowy user a firmowo juz nikt z szook nie bedzie sie wypowiadal.

tak czy tak staram się powoli realizować wszystko o czym pisałem, trochę cierpliwości a zobaczycie efekty i duza czesc z was w ukryciu jeszcze bedzie mi dziekowac choc moze tutaj publicznie mnie obrazac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności