Skocz do zawartości

Pozycjonowanie linkora i generalna wtopa


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

Szook coś kręcisz

W webd.pl jest tylko info

2005-03-06 - Wszystkich użytkowników systemu linkor prosimy o jego aktualizacje do najnowszej wersji, dotychczasowe wersje mogą powodować przeciażenie serwera, co w skrajnych przypadkach może skutkować czasowa blokadą konta.

Nic po za tym co pisał już wcześniej webcenter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mail jaki dostałem

Dostałeś go rzeczywiście z Hostings?

Szy.

a czy ja cos pisałem o hostings??? nie mam nic wspólnego z nimi.

Dostałem go od _znajomego_, poza tym NIE TEN, który cytował szook, tylko PODOBNY, 4 punkty, ta sama argumentacja (ale inne słowa, to tak jakby ktoś to przeczytał i zredagował).

tyle.

ps. z tego co sie orientuje znajomy tez nie ma nic wspolnego z hostings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deili mowisz żaden, hm niech będzie.

Nie będę już przetaczał który co zrobił bo nie odpowiadam za działania ISP i nie mogę pisać który co konkretnie robi.

Dla siebie wiem że pewna częśc tak a pewna nie.

Myślę że może to jakaś cześć ludzi potwierdzić, może akurat ta częśc nie czyta tego forum

nie wiem, zamykam temat linkora, robie swoje bo mam co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze sobie przygotowalem kawe (ale kanapek jeszcze nie).

Wiec tak:

Ban na IP serwisow hostowanych na tym samym hostingu co strony z linkorem = bzdura, gwalt na prawach wolnosci wyboru. Zadna wyszukiwarka tego nie zrobi.

Ban za linkowanie w taki sposob = bzdura, jezeli nie zostaly zbanowane systemy wymiany banerow to i to nie zostanie.

Linkor ugotowal serwery = swieta prawda, ale z tego co wiem to problem juz zostal naprawiony. Pamietam, ze kiedyc coop mial dokladnie ten sam problem.

Wniosek = Pozyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się w Linkorze nie podoba to, że wyświetlają mi się linki do dzwonków i to, że trzeba generować setki/tysiące podstron, żeby nie być w tyle, a pod tym względem jestem na przegranej pozycji, bo nie mam mod_rewrite i Google dobrze nie połyka mojego DMOZ-a.

Więc kończę z produkowaniem śmieci i zabieram się za zbieranie normalnych linków na normalnych stronach. Linkora usunąłem chyba przedwczoraj, a po tych problemach z serwerami to tylko utwierdziło moją decyzję.

Na słowa, na które chcę być 1., jestem 1. (lub 2, 3) i na razie nie muszę kombinować. Oby tylko nie spadła po upadate, kiedy zniknie mi reszta linków z Linkora.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli wyszukiwarke z wlasnym indexem nazywasz smietnikiem,

wyszukiwarka posiada wlasna baze URLI, reindkesuje baze co 24 H

Wiec co dla Ciebie w niej jest smietnikiem ?? że zapytam

Co zaczyna boleć /? jej wielkość indeksu :-), ale pech to normalna wyszukiwarka żaden includ i wielkość indeksu sięgnie nawet 300 K jak tylko wprowadzę wersję ostateczną, nie będę nadmieniał ile ona ma unikalnych wejść, itd.

Więc nie mów że to śmietnik bo to taka sama wyszukiwarka jak inne z wyraźnie napisanym wersja BETA.

Jak tylko porobię sobie wszystkie ustawienia łącznie z filtrowanie spamu to będzie to już lepsza wyszukiwarka

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli wyszukiwarke z wlasnym indexem nazywasz smietnikiem,

wyszukiwarka posiada wlasna baze URLI, reindkesuje baze co 24 H

Wiec co dla Ciebie w niej jest smietnikiem ?? że zapytam

Co zaczyna boleć /? jej wielkość indeksu :-), ale pech to normalna wyszukiwarka żaden includ 

pozdrawiam

www.szookacz. pl/polpasiec.html

Tysiące sztucznie generowanych stron bez żadnej wartości. Myślę że nawet kwalifikuje się do "zgłaszanie spamu"

PS. Link który podałem wyżej to przykład sztucznie stworzonej i zaindeksowanej w Google strony.

Rozpoczęcie jest proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli wyszukiwarke z wlasnym indexem nazywasz smietnikiem,

wyszukiwarka posiada wlasna baze URLI, reindkesuje baze co 24 H

Wiec co dla Ciebie w niej jest smietnikiem ?? że zapytam

Co zaczyna boleć /? jej wielkość indeksu :-), ale pech to normalna wyszukiwarka żaden includ i wielkość indeksu sięgnie nawet 300 K jak tylko wprowadzę wersję ostateczną, nie będę nadmieniał ile ona ma unikalnych wejść, itd.

Więc nie mów że to śmietnik bo to taka sama wyszukiwarka jak inne z wyraźnie napisanym wersja BETA.

Jak tylko porobię sobie wszystkie ustawienia łącznie z filtrowanie spamu to będzie to już lepsza wyszukiwarka 

pozdrawiam

To zwykły spam, taki jak ad.warszawa i w tym miejscu apel do jeża o jak najszybsze dodanie szookacz do listy stron spamujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to ze jest brak wynikow to nie spam to kwestia reindeksu bazy a to roznica

ale jak widac akurat wy nie wiecie co to wyniki wyszukiwania, i jak to mozna nazwac sztucznie generowana strona, och teraz to jednak wychodzi amatorstwo :-).

Spox zgłaszać jak się da :-), wyszukiwarka spamem no ładne kwiatki :-)

To widać nie wiecie co to jest wyszukiwarka, jak działa i naczym polega budowa strony.

Każda strona jest budowana na podstawie zapytania do wyszukiwarki.

Be żadnej zawartości ? wyszukiwarka nie musi znac odpowiedzi na kazde zapytanie - ale indeks sie powieksza, jutro będzie posiadał 600 000 unikalnych slow.

Wiec wasza ocena tego jako spam jest smieszna, spamem bylo by includ jakiegos google :-) ale napewno nie wyszukiwarka ktora normalnie dziala, ma pajaka, ba algorytm wyszukiwania :-)

Czyli Netspirnt, Szukacz, Gooru, Wp, Onet to też spamy :-)

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności