Skocz do zawartości

Pozycjonowanie linkora i generalna wtopa


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Mariuszu czy mam wnioskowac że wszystkie wypowiedzi w tym wątku są wątkami służbowymi??

Jeżeli tak to powiem że pana Firma niewiele wie o Internecie...

A generowanie wielu tysięcy stron bez powodu tylko po to by były z nich linki sponsrowane nie jest etyczną formą pozycjonowanie

i nie pieprz tu że chciałes zrobić coś dla Idee tylko dla formy pozcyjonowania o której nic nie wiesz....

Nie porównuj również swojej pracy do Piotra on pisze każda linijkę swojego kodu sam i ma do niego prawa autorskie ty masz tylko prawa użytkonika, i nie mów że coś tworzysz ty tylko zamawiasz jak zresztą wszystko inne

Zrób coś sam od zera, udowodnij że działa, wtedy może zaczniemy cie traktowac inaczej

Nie masz bladego pojecioa co to jest programowanie no może HTML a i w waszej firmie tez nie ma nikogo kto to potrafi

Więc Shut up jak dawno temo obiecałeś i zrób w końcu coś twórczego a nie naśladowczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a widzisz kolego SID, mam prawo kupić oprogramowanie i to ty nie pie... bo nie znize sie do tego poziomu.

Hah nie mam prawa miec wyszukiwarki, jesteście śmiecszni,

ma prawo kupić, żeby być włąścicielem wyszukiwarki nie muszę być programistą.

Heh ale głupoty piszecie, już coraz większe,

rozumiem ubolewanie i brak argumentów na to że pada wasz wielki spamerski system który także popieraliście.

Wiec SID, dlaczego uzywasz do projektowania stron np. Macromedia, a napisz sobie je sam bo inaczej niemasz prawa projektowac stron

hah ubaw mam, nie mozesz miec wyszukiwarki bo kupiles program a nie go napisales ale jaja mam z Was teraz

teraz to sie osmieszyles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook programy piszę w edytorze vi który jest dostepny na Linuxie więc mnie nie rozśmieszaj, bo pisałem pare modułów Linuxa ;)

podaj mi również cytat w którym pisze że nie masz prawa posiadania wyszukiwarki, napisałem że nie masz prawa do Kodu źródłowego wyszukiwarki, jeżeli wiesz co to jest, Szook jak na razie nic nie udowdniłeś nikomu

nie stworzyłes niczego od podstaw, czym mógłbyś się pochwalić

co do systemu spamerskiego jakim jest linkor pokaż mi choć jedną stronę na którym go mam, miałem lub będe miał, pokaz mi choć jeden katalog DMOZa na moich doemnach pokaż mi chociażby adsensee

Szook weryfikuj rzeczy które podajesz jako fakty...

I uważaj na siebie i swoich szefów gdyż nie wiecie co czynicie niewierni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID nie mowilem ze TY MASZ , pisalem do ogolu tego co tutaj czytaja.

Ale niech sie nie martwią, sam linkor im w pozycjach nie pomaga a tylko odłonili swoje strony do przeglądnięcia, dostępne są jak na tacy.

Właśnie wyłaniam już ponad 300 stronę która używa spamu.

SID ja tylko uważam że kupiłem program który słuzy temu i wykorzystuje go do tych celów, nie robię żadnego includu wyszukiwarki jak robią inni

Codziennie myślę co nowego zrobić, dodać, jak to jeszcze można poprawić, więc pracuje nad tym sporo czasu i nie zgodzę się z posądem że to spam, bo po 1 ustawiam proxy na strony o sexie, przemocy, buduje słownik tych słow, wiec to ma byc wyszukiwarka bez sexu i przemocy a ewy mi chcecie powiedziec ze to spam.

Jak narazie to wyszukiwarki jakos walcza o indeks a jak ja postanowilem poprzez proxy filtrowac smieci to znaczy ze mam spam.

Codziennie robie kilka reindeksow, sprawdzam, usuwam, poprawiam, na swoim kompie, jak osiągne zadawalający rezultat to będę uplodował.

Więc SID wykonuje przy tym bardzo dużo pracy.

I jeszcze jedno, nie musze czegoś napisać, mogę to komuś zlecić to nie jest jeszcze nic złego. To moja sprawa, mam prawo nie znać CGI i zlecać takie sprawy na zewnątrz. I powiem więcej to jest dla mnie normalne, nie miałbym nawet na to czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym jeszcze jedna uwaga:

Gdybym chciał spamować taką wyszukiwarką to nawet nie zdążylibyście tego banować.

Prosty przelicznik - domena regionalna 14 zl, serwer 2$, indexowanie 4 godziny, podstron do 300 k, znajdą kij, następna,

więc wasz zarzu o spam jest dziwny.

Bo mógłbym w 1 msc znaleźć chętnych którzy za 20 MB pozwolą umieścić sobie wyszukiwarkę na domenie, i takich wyszukiwarek mogłoby powstać setki i wtedy zobaczylibyście co to śmietnik, jak można szybko zaindeksować tysiące podstron,

pomyślcie 1 domena - 4 tyg okolo 10 k,

wiec jakbym miał spamowac to nie ja jednej domenie bo mogę za każdym razem indexować inne urle od Greckich do Japońskich i mogę wygeberować tysiące różnych contentów na różnych domenach, to byłby spam a nie sie czepiliście mojej wyszukiwarki szookacz która działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook to chcesz mi powiedziec i na serio logicznie wytłumaczyć dlaczego generujesz tysiące statycznych stron z hasłami które zostały wpisane w twojej wyszukiwarce

I twierdzisz że to nie jest spam??

A co to jest??

Wytłumacz mi bo może to ja debil jestem a ty Bogiem

p.s. o ja niewierny

p.s.2. generownia contentów z dobrą treścią nie jest spamem moja strona ma zaindeksowanych 33k stron i nie nazwie ich nikt spamem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa strony jAK WIESZ co to jest

beda tez najpop ktore sa w kazdej wyszukiwarce.

i ostatnie zapytania i to zaden spam ze wyniki sa statyczne/.

Od kiedy fakt że wyniki są statyczne mówi że coś jest spamem, zaczynam się już bawić tymi wypowiedziami.

I od kiedy nie mogę stworzyć mapy strony ?? jest jakiś zakaz

a może wieksze serwisy maja zakaz budowania olinkowania do podstron.

Kazdy wynik to podstrona serewisu i czy to sa wierszyki czy wyniki jest to podstrona ktore powstaja w setkach serwisow.

Moj to wyszukiwarka wiec wiadome jest to ze bedzie to wynik poszukiwan.

I ty sie za znawce podawales, ach zmienilem calkiem zdanie.

Wiesz mysle ze powinienem jak LINKOR sie oglosic - chlopcy nabieram chetnych do spamu to byloby gites.

Chcielibyscie tego, ale tak nie bedzie.

Broncie broncie sobie linkora, ja juz przeskanowalem jego domeny spamerskie i partnerow takze spam raporty ida masowo, zobaczymy jak dlugo jeszcze pozycje :-)

A wasza intepretacja spamu jest dla mnie plytka i krotko mowiac to wyrazajac sie waszym prostym jezykiem powinienem napisac ze piep... to ale ja na pisze że poprstu wiem swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że głównym tematem pogaduszek stały się kłótnie z szookiem dot. spamu , linkora i tysięcy domen i serwerów.

Mam wrażenie że dyskusja wygląda cały czas tak:

-ktoś: jaki jestem mądy!!

- ktoś inny: nie, to ja jestem mądry!!

-ktoś: ale mogę ci udowodnić że jestem mądrzejszy!!

-ktoś inny: wiem na pewno, że to ja jestem mądrzejszy !!

i tak w kółko.

'Ktos inny' i 'ktoś' występuje tu w wielu osobach.

Do czego prowadzą te dyskusje?

Szook się raczej nie zmieni i nikt go nie przekona, możecie go najwyżej bardziej nakręcić na akcję antyspamową, co oczywiście nic nie da, bo google olewa totalnie raporty dot. spamu, o czym przekonali się wszyscy już dawno chyba.

Szook, dlaczego szukasz spamu w linkorze? Nie rozumiem, co ci to da?

Webcenterowi zgłosisz, czy do google wyślesz donos?

Jedno i drugie nie ma sensu.

Siedzisz caly dzien i przeglądasz kody stron?

Za chwilę pojawi się 10 albo więcej takich systemów jak linkor.

Dla programisty to chwila pracy, trochę testów i już mamy linkor1,2,3,4....

Pozostałym twórcom systemów a przynajmniej części na pewno nie będzie spam przeszkadzał, bo będzie duża konkurencja na rynku i będą się bić o użytkowników.

Pozdr

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hostings.pl , to niewiem skąd wziołeś to:

Informujemy iz wszystkie serwisy uzywajace na swoich witrynach skryptu z darmowego projektu Linkor (https://linkor.pl) beda natychmiast blokowane przez naszych administratorow.
14:39:43 hostings.pl (4935369)

mysmy to umiescili w Panelu i nie beda blokowane tylko Moga Byc zablokowane a jak ktos ma nowa wedrsje to nie blokujemy bo i tak onet .pl za 2 tygodnie zabanuje domeny uzywajace tego

Oto orginalna wersja ;)

Witamy

Informujemy iż wybrane serwisy używające na swoich witrynach skryptu z darmowego projektu „Linkor” (https://linkor.pl) mogą zostać zablokowane przez naszych administratorów. Poniżej przedstawiamy szkody jakie powstają w wyniku użytkowania skryptów.

1.Możliwość dodania całych podsieci adresów IP serwerów danego usługodawcy do list spamowych np. W wyszukiwarkach internetowych.

2.Podczas gdy serwery projektu nie działają, serwery usługodawcy u którego jest umieszczona witryna zawierająca skrypt generują ciągłe zapytania do serwerów projektu, przez co bardzo mocno obciążają platformy serwerowe usługodawcy.

3.Linkowanie witryn w taki sposób jest zabronione przez regulaminy wyszukiwarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że dyskusja wygląda cały czas tak: 

-ktoś: jaki jestem mądy!! 

- ktoś inny: nie, to ja jestem mądry!! 

-ktoś: ale mogę ci udowodnić że jestem mądrzejszy!! 

-ktoś inny: wiem na pewno, że to ja jestem mądrzejszy !! 

i tak w kółko.

ehhh niestety całkowita racja :?

od paru dni każdy temat zmierza tylko do jednego - kłótnia z szookiem

Szook się raczej nie zmieni i nikt go nie przekona

otóż to , facet jest taki a nie inny, ma swoje zdanie i swoje racje i sie ich trzyma, a ciągłe próby "nawracania go" nie maja sensu.

może za kilka dni wszystkim juz calkowicie obrzydnie to kręcenie się w kółko wokół jednego tematu, wtedy będzie można wrócić i poczytać normalnie forum :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko tyle bo niemam czasu czytas tych postów,

milo mi agnieszko ze Ciebie tu mamy, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiety i dziekuje Ci w imieniu wielu facetow ze jestes jako jedna reprezentantka tej płci pięknej.

Dzisiaj mnie niema więc możecie szaleć, mam dzisiaj milsze rzeczy do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności