Skocz do zawartości

Pozycjonowanie linkora i generalna wtopa


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

heh a jak macie to nazywać,

Michał to ty kłamiesz i mimo że jestem tylko userem a Ty adminem to powiem ci że układasz sobie tak posty jak ci wygodne, a szy to drugi krecidoł.

W tym wątku wyszło jacy z Was krętacze, nie to nie spam linkora, tylko jak dostałeś argumenty to napisałeś o to przykre, ojoj mi też przykro że trafiliście na kogoś kto potrafi Wam powiedzieć co myśli

i Michał poczytaj siebie z wczoraj :

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic3983-30.html

broniles broniles i odbijales temat, argumentow na Was musi sie miec setki bo udajecie ze nie widzicie ich.

Ale ludzie to czytaja, niech Wam się nie wydaje ze nie widza jak nimi krecicie. Robicie z nich debili jednym słowem, wciskacie im kit, ze to nie jest spam, no tak a linkor.tq.pl nie miał cloakingu który wkleiłem.

To moje zdanie o tym jak wkręcacie tutaj ludzi, pod każdym względem od cen za pozycjonowanie do technik o pozycjonowanu.

Pytanie czy ludzie z forum nauczyli sie pozycjonować czy forum od ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

szook prosze Cie, ochlapałem sie kawą po tym krecidole ;)

a powaznie, tutaj nikt nkomu nie układa postów.

jestem tu dosc dlugo i zareczam, ze to nieprawda. po co ta wypowiedź?

jeśli chcesz - prowadź swoją krucjatę, ale proszę przestań żenić takie kity!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj, to Ty przeczytaj co napisalem. Linkor.tq.pl ma cloaking i tak to napisalem, tylko ze watpie zeby nalezal do webcentera.

Krecisz to Ty, robisz z siebie nie wiadomo kogo, napewno nie Boga, chociaz pewnie za Boga sie uwazasz.

Jestes poprostu smieszny ze swoimi tekstami i wprowadzasz ludzi w blad. Bronisz swojego syfu i zwalczasz konkurencje. Zachowujesz sie jak .... (nie napisze tego).

Daj obie na luz i rozpocznij swoja krucjate.

Michał to ty kłamiesz

serio :?:

Jezeli Ci chodzi o hipokryzje to sprawdz sobie to w slowo w slowniku, bo z klamstwerm ono nie ma zbyt wiele wspolnego.

A jeazeli chodzi o klamanie to:

bye

po akcji się odezwe :-)

a dalej sie odzywasz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie to czytaja, niech Wam się nie wydaje ze nie widza jak nimi krecicie. Robicie z nich debili jednym słowem, wciskacie im kit

duzo czasu zabiera czytanie tych wszystkich SZOOK-ujących bredni, a i polemika wydaję się być bezcelowa. Wiec sobie pozwolę na jedno słowo komentarza:

lepperiada

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno mariuszku może wkleisz tu wszystkie domeny jakie wrzucasz do spam reportu oraz wyszukiwarki do których meldujesz takowy...

Bo chciałbym w końcu zobaczyć effekty tego o czym mówisz a nei puste słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie to czytaja

Jak to dalej potrwa, to nie będą tych kłótni czytać.

Pytanie czy ludzie z forum nauczyli sie pozycjonować czy forum od ludzi.

Ludzie z forum, a forum od ludzi. Forum to ludzie. Ludzie to forum.

duzo czasu zabiera czytanie tych wszystkich SZOOK-ujących bredni

A przecież ten czas można byłoby poświęcić na coś bardziej twórczego.

Nawet nie wiem kto ma rację, bo mam wrażenie, że dyskusja jest cały czas o tym samym i żeby oddzielić istotne zdania od wzajemnego sprzeczania się, trzebaby wszystko dokładnie przeczytać. A nie chce mi się, bo to jest NUDNE (dla osoby bezpośrednio nie związanej z tematem).

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności