Skocz do zawartości

jacy politycy, tacy pozycjonerzy


petrosz moss

Rekomendowane odpowiedzi

haha dobre, to mnie rozbawilo.

Ale powaznie Wam powiem, jak chodze po stronach przez proxy gdzie mam wyfiltrowane slowa SEX SEKS itd, to blokuje mi setek stron,

oglądam je z poza proxy i okazuje sie ze to np. piekarnia, lub sklep obuwniczy.

Zastanowił mnie tylko brak sensu umieszczenia tak pupolarnego słowa w meta, bowiem przeciez slow jest tak konkurencyjne i zaspamione ze umieszczenie go w meta piekarni raczej nie spowoduje wiekszego ruchu z uwagi na to ze taka strona moze bedzie na 5000 pozycji.

Wiec po co webmasterzy umieszczaja takie dziwne slowa niemam pojecia.

Ale jest takich stron tysiace w necie ktore maja slowo sex w metatagach.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre, pomijajac kilka błędów merytorycznych, artykuł ciekawy. A nam pozostaje się cieszyć na każdą wzmiankę na temat wyszukiwarek, słów kluczowych etc w mediach !

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec po co webmasterzy umieszczaja takie dziwne slowa niemam pojecia.

A ja właśnie staram się, żeby te słowa nie wystąpiły przypadkiem na mojej stronie.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności