Skocz do zawartości

Internet 2.0


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

LOL - temat przeradza się w chwalenie się jakie kto ma łącze ;)

Na pewno chiński, czy tam japoński wynalazek nie wyprze całkowicie obecnego internetu - to są setki bilionów do którejś tam potęgi stron !!

Tu nie chodzi o zmianę technologi i ogólnie funkcjonowania stron, itp. Chodzi o zmianę prędkości przesyłania danych poprzez zastosowanie jakichś nowych tworzyw, itp... .

Już teraz w nowym Jagurze S-Type są montowane kawałki światłowodu. Choćby pomiędzy radiem CD, a zmieniarką CD w bagażniku.

Na chwilę obecną uważam, że w niedalekiej przyszłości każdy będzie mieć światłowód w domu. I na razie nie wyobrażam sobie po co komuś większa przepustowość byłaby potrzebna ;)

PS

Mam łącze z kablówki

2Mbit/1Mbit za 49zł :]

by BlueMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie miał być o tym kto jakie łącze ma ;) ja mam siec z 3s.pl i naprawde daje rade, choc teraz nawet nie pamietam ile tych Mb tam sie znajduje... wazne ze filmy sciagam w 10-15 min ;)

strach pomyslec jak to moze byc przy 100Gbps

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na razie nie wyobrażam sobie po co komuś większa przepustowość byłaby potrzebna ;)

Hmm... Mysle ze bedzie potrzebna wieksza przepustowosc. Kiedys mialo sie w kompach dyski po 2GB i starczaly na wszystko bez problemu. Obecnie 200GB a moze nawet wiecej i ciagle tego miejsca jest za malo. Tak samo z przepustowoscia ;)

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden zgadza się - sam mam DSL - inne podejście, inna stabilność.

Nie zawsze.

Mam DSL'a od ponad dwóch lat i chodził przyzwoicie. W piątek 24.08.2007 padło więc zgłosiłem awarię. W piątek nic nie wiadomo, nie ma odpowiedzi od techników. W sobotę - "technicy pracują nad usunięciem awarii", co jest wierutnym kłamstwem bo technicy szanownet TPSA pracują poniedziałek - piątek 8-18. W poniedziałek dowiaduję się o awarii na centrali, awarii łączy a wkońcu o padzie bazy danych na serwerze i mozolnym jej odzyskiwaniu ;) Dziś rano złożyłem skargę na piśmie - dalej nic. Po południu trafiłem na życzliwego osobnika, który dłuższy caś coś ustalał i w końcu okazało się, że poprostu wyłączyli mi usługę. Nie wiadomo czemu, na czyje polecenie a co gorsza nie wiadomo kiedy uda się ją przywrócić ;) Wiadomo tylko, że dział techniczny dostał zlecenie odłączenia i już. Wiadomo też że odłączenie jest bezzasadne. Ostatnie zdanie życzliwego "proszę zadzwonić jutro ok. 9-tej powinienem wiedzieć już coś więcej". W tej chwili minęły 103 godziny od zgłoszenia awarii.

Szooku mam nadzieję, że nie takie podejście i nie taką stabilność miałeś na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej pewno zrobiłeś błąd i zadzwoniłeś na 9393 a to największy bład.

Nawet jak nie jestes klientem biznesowym dzwon w sprawie DSL na 9330 czyli biznes linie.

Support pod 9393 jest tragiczny i mam nadzieje ze nie bede musial reklamować.

CO do szybkosci lacz - juz sa takowe przepustowosci - interkatywne używanie internetu, telewizja HD, wypozyczalnie filmow VIDEO - to juz nawet dziala w PL. A coraz czesciej i wiecej bedzie tego typu ofert.

Ogladanie filmu HD wymaga sporej przepustowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkość szybkością ale tragiczny jest routering tepsy, do budynku oddalonego o 3 km pakiety idą przez wawke :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zafascynowany opowiesciami o cudownym DSL zapragnalem sprawdzic aktualna oferte tepsy.

i ZONK - na stronie tpsa moge conajwyzej migrowac pomiedzy opcjami DSL, kupic nie moge ...

chyba ze jestem slepy ...

jestem slepy:) albo nie umiem tam trafic:)

tak czy inaczej pdfow podpietych pod linki niet ...

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfik polecam jak chcesz poczuć różnice pomiędzy NEO czy dostawcami typu kablowe nawet jak mają tam full mbitów za 10 zł.

DSL nie równa się neo w sensie tutaj poruszany. Choć to też dsl.

Internet DSL bo o ten chodzi to sieć polpak i naprawde ja od 2 lat nie miałem nawet małego padu.

internetdsl.jpg

Beerbant nie chodzi o routing TPSA. Pewno robiłeś tracert do gościa z jakiejś osiedlówki którego to siec tak okrężnie do tpsy idzie - nie posiada bezposrednich styków.

Ja robię routing do GTS w warszawie z tpsy i mijam zaledwie 4-5 punktów . Dalem screena z KEI z GTS Kraków i wcale wiecej nie jest - bynajmniej przez afryke nie idzie.

routing.jpg

Więc jeżeli ci idzie przez afryke do kogoś to niech ten ktoś zmieni dostawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności