Skocz do zawartości

Problem z Page Rank


chorazy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 20.01.2007r. mam stronę internetową. Postawiłem ją na yoyo.pl. Bardzo szybka osiągnąłem PR 2. Ok. 16.06.2007r. Kupiłem domenę. Dowiedziałem się, że na yoyo.pl nie mogę podpiąć własnej domeny więc zmieniłem serwer na ugu.pl. Niestety musiałem od nowa pozycjonować stronkę i co się z tym wiąże straciłem PR. Teraz jestem na początku 2 strony w googlach, ale PR ani drgnie. Od czasu zmiany serwera i podpięcia własnej domeny mój PR=0 mimo tego, że wartość merytoryczna strony się powiększyła. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskaźnik PageRank jest aktualizowany średnio co 3 miesiące, więc pewnie nie trafiłeś jeszcze na aktualizację

takich tematów było już dziesiątki, więc proszę używaj opcji szukaj

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie i poczytaj tez o przekierowaniu 301

na yoyo.pl (chyba na PiO było gdzieś), że nie można dawać przekierowań, ale zawsze można dać linka ze starej strony.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie i poczytaj tez o przekierowaniu 301

na yoyo.pl (chyba na PiO było gdzieś), że nie można dawać przekierowań, ale zawsze można dać linka ze starej strony.

bardzo możliwe, od kilku lat juz nie miałem do czynienia z "darmowymi" kontami (w nawiasach, bo nie ma nic za darmo)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na yoyo mozna miec 301

www.sprawozdania.yoyo.pl

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności