Skocz do zawartości

Prywatne WWW to także dzienniki lub czasopisma


EdithG

Rekomendowane odpowiedzi

Szczyt to już dawno został pokonany, teraz to już szczyt szczytów :jezyk1:

Jakby tak naprawdę chcieli to scigać to już widzę te znikające domeny PL i pojawiające sie NET COM INFO, hostingi za granicą też góra :)

Jeszcze trochę a wyciągną wtyczkę na świat i każdy bit będzie ogladany pod lupą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
co do cenny to może nie aż tak wygórowana ale jak ktoś ma z 1000 domen zaplecza to już nie jest az taki mały wydatek.

120K PLN to niemały wydatek hehehe ....

PS.

nie chce ktoś kupić mieszkania w sopocie 960K (cena do negocjacji) :jezyk1:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 tyś to nie problem ale jak policzyć subdomeny to wyjdzie o wiele więcej. Ale będzie fajnie jak polskie domeny znikną z rynku... zostanie kilka sztuk :jezyk1: Polskie hostingi też mogą mieć problemy bo na wszelki wypadek będzie się stawiać na zagranicznym.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaliło ich już do końca :-) ciekawe czy jak ktoś zostanie pozwany to może powołać się na to, że strony policji czy sądu najwyższego takiego czegoś nie mają :) btw czy tylko mi się wydaje czy newsy na sn.pl są jakieś hmmm dziwne? :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dotyczy to tylko portali. Fora raczej odpadają?
Organy ścigania zajęły się nim, ponieważ nie usunął z forum komentarzy internautów na temat komornika, o którym program wyemitowała TVN.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się przypomina cytat z Korwina na temat Sądu Najwyższego, za który zresztą miał proces:

Przywykłem już, że >>polskie<< sądy w sprawach politycznych (i nie tylko) kierują się dziwacznymi interpretacjami Prawa - ale takich sk...ysynów, jak ci, co głosowali nad tym orzeczeniem, jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce oznacza to, że jeśli strona jest aktualizowana częściej niż raz w tygodniu, powinna zostać zarejestrowana jako dziennik. Jeśli rzadziej, ale przynajmniej raz w roku - jako czasopismo.

Czyli jak ktos nie będzie w ogóle aktualizował strony to co to będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności