Skocz do zawartości

Prywatne WWW to także dzienniki lub czasopisma


EdithG

Rekomendowane odpowiedzi

to jak zbieramy podpisy? 100 tys. wystarczy żeby było głosowanie w sejmie o odwołanie tej ustawy... Myślę, że powinniśmy na PiO coś takiego zorganizować. Chociaż... jeśli PiO nie jest zarejestrowane to jeszcze mogą zamknąć. A najlepiej byłoby jakąś stronę uruchomić informacyjną i dać linka do portali, firm hostingujących itp. Tylko, że trzeba by było ją zarejestrować :|

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Myślę, że powinniśmy na PiO coś takiego zorganizować. Chociaż... jeśli PiO nie jest zarejestrowane to jeszcze mogą zamknąć."

Nie zamkną, przecież jest poza zasięgiem macek prokuratury.

Nigdy nie złożyłem kompa. Nigdy nie napisałem ani linijki kodu w C,C++, Pascalu, Visual Basicu...Nigdy nie zrobiłem poprawnej stronki w HTMLu.
Pomimo tego mam dobre samopoczucie i jestem z siebie dumny ;) Tylko tutaj tak tanio papier ksero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[priv]w zwiazku z przeprowadzka, kupie hostingi na Madagaskarze. oferty skladac na PW[/priv]

a tak powaznie, to u Vagli pojawil sie nowy wpis na ten temat. polecam tez drugi komentarz: https://prawo.vagla.pl/node/7432#comment-5225

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Ale myślisz, że byłoby inaczej gdyby był klarowny?

Tak. Sam rano chciałem wstawić taki temat, już nawet posta napisałem bo ten wątek ominąłem szerokim łukiem sądząc, że to kolejne bicie piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny idiotyzm.

Co będzie następne? Specjalne pozwolenie na oddawanie moczu? Czy może podatek za oddychanie państwowym tlenem? :)Podatek od deszczu już przerabialiśmy.

Trochę offtop: coś w tym jest. AFAIK w PL jeśli chcesz zamontować sobie wiatraczek i nim produkować prąd, musisz za przywilej niekorzystania z sieci państwowej zapłacić (podatek od wiatru, heh). Czemu więc nie podatek od używania świeczek..?

A w Hiszpanii to tobie zapłacą, o ile nadwyżkami własnego prądu zasilisz sieć państwową...

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że za bardzo panikujecie:

prasa oznacza publikacje periodyczne, które nie tworzą zamkniętej, jednorodnej całości, ukazujące się nie rzadziej niż raz do roku, opatrzone stałym tytułem albo nazwą, numerem bieżącym i datą

Zmienne title i hasło w topie, żadnych dat i prasą nie jesteśmy :)

Program partnerski na Twoje katalogi i precle! Nawet 20% prowizji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności