Skocz do zawartości

Prywatne WWW to także dzienniki lub czasopisma


EdithG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawostaka, pismo wysłane przez Księcia jednej z Polskich mikronacji do Sądu:

https://www.sarmacja.org/strona,news,2643

(Więcej o mikronacjach w wikipedii :) )

Najlepszy ostatni akapit:

(...)nigdy nie zostałem skazany za zbrodnie przeciwko podstawowym interesom politycznym i gospodarczym PRL

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, nasza dyskusja dyskusja, a KARAWANA JEDZIE DALEJ

Blogerzy zwierają szyki przeciw rejestracji stron WWW

Sąd nakazał internautom rejestrować prowadzone przez nich blogi. Oburzeni blogerzy szykują odpowiedź. Ogłosili pospolite ruszenie internetowe i sami tworzą projekt nowelizacji ustawy o prawie prasowym

https://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4457279.html

Msyle, ze to powinno isc w jednym kierunku. Jesli juz rejestrowac bloga, to minimum jedengo (jedna rejestracja) i podpiac pod ta rejestracje inne mozliwe sajty) Tylko ktos powie, a jak ktos ma setki, tysiace blogow, to jak jednego sie pozbedzie, to za kazdym razem pismo musi wysmarowqac do Grupy Trzymajacej Rejestracje? jakos trzeba to rozwiazac.

a tak w ogole to szajs z tym i tyle...kto rejestruje ten rejestruje, kto nie, ten nie, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, odpiszcie mi bo już dostaję roztrojenia od tego :)

to trzeba rejestrować fora, downloady itd.? ;)

ps. wszedłem na stronę mojego kolegi a tam...

Bardzo mi przykro ale ogłaszam zamknięcie strony.

Otóż dlaczego?

A to z powodu przepisiku który mówi że strony należy rejestrować.

Otrzymałem niezbyt miły telefonik w którym funkcjonariusz "miło" wytłumaczył mi że stronę należy albo zarejestrować, a koszt tego to ok. 30-40 zł albo ją zamknąć.

Zgadnijcie co wybrałem?

Dlatego też możecie na razie zapomnieć o tej stronie.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co koledzy rejestrujecie strony? :lol:

tak myślałem niech Was ręka Boska broni...

btw: Jak zrobią nacisk, to rozwiązanie jest b.proste, każdy z Nas poda zażalenie czy tam wniosek czy ki ch.. do sądu oto, że kolega obok nie zarejestrował strony www, w ten oto sposób wpłynie im ok 1.450 tyś zażalen do rozpatrzenia i zabkoluje to sądy na ok 2 lata, prZez te 2 lata tyle dojdzie nowych stron... ect. i poprostu niech łuskają kaczana ;)

how to keep a good position at google ?...

I like that... :]

pozdrawiam Grejf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności