Skocz do zawartości

Kaczmarek zatrzymany ?


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Co PiS-owi w tej chwili pozostało...? Wybory to porażka; dalsze trwanie w obecnym parlamencie grozi komisją śledczą, która pokaże NIELEGALNE działanie CBA (podstawowa sprawa - brak rozporządzeń, a reszta - to każdy wie...). A jak sądy dostaną ich w swoje ręce :P... Ojjjj, chyba będą wsadzać...

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknęli (albo chcą zamknąć) już troche więcej - kornatowski, Netzel, Marzec (nie znam) - chyba też. To mi przypomina czystki stalinowskie - jako żywo. Gdzieś już pisałem, że Jarosław K. - premier - miał dobrych nauczycieli, ale nie sądziłem, że aż tak "dobrych". Zrobił tylko błąd utrzymując złe stosunki z Rosją. Syberia by sie przydała, a tak to co? Suwałki?

Edycja: Przypomniało mi się - w stanie wojennym (tym poprzednim :) ) był ośrodek dla internowanych kobiet w Gołdapi - może się przyda.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie niewygodnych jest ściśle związane z tym co wcześniej(wyżej) stwierdziłem - chyba lepiej pozamykać niewygodnych ludzi (którzy za dużo wiedzą i mogą powiedzieć) niż samemu zostać zamkniętym !!! Jeszcze chwilka i powstaną łagry... (to nie żarty - też mamy doświadczenia w "tych sprawach" --> Bereza Kartuska).

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności