Skocz do zawartości

Partie polityczne chcą się reklamować w Sieci


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie przeczytałem taką nowinkę w Wyborczej.

- Dwa lata temu przygotowaliśmy największą z polskich partii kampanię w internecie i teraz to powtórzymy - zapowiada Tomasz Dudziński, który odpowiada za promocję PiS. Partia Jarosława Kaczyńskiego ma już wyznaczonych ludzi, którzy zajmą się przygotowaniem wyborów w sieci. - Na pewno będą banery, filmy reklamowe i coś, czym zaskoczymy - Dudziński spektakularnych posunięć zdradzić nie chce.

Na siłę internetu bardzo liczy też PO. Ludzie Donalda Tuska wiedzą z badań i sondaży, że ich elektorat to ludzie młodsi i silniej związani z tech-nowinkami typu wirtualny świat niż wyborcy PiS. - Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami, które przygotowują nam cały pakiet ofert przeznaczonych do tych wyborców - potwierdza poseł Sławomir Nowak. Komitet Platformy w sieci chce namawiać przede wszystkim do pójścia na głosowanie. Zależy im też na emigracji, która informacji z kraju szuka niemal wyłącznie w sieci.

Warto już dziś dodać stronę pis.org.pl do filtra.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja juz dzisiaj dostałem łanuszek

JEGO ZASADY!!

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzieprezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobrona ....

Wiec chyba ktoś juz tam dziala , z drugiej strony elektorat z internetem jest raczej przeciw PIS

więc tutaj nie za wiele sie zwojuje , gorzej z Mocherami :glaszcze: oni nie maja internetu na nich trudno oddziaływać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w tym wszystkim najważniejsze nie jest to żeby obalić PiS bo już to zrobili tylko w inteligentny sposób (ironicznie) ich wyśmiać i przedstawić ludziom jakie błędy zostały popełnione (przecież tyle tego było)

a przy okazji nakręcić wszystkich ludzi do tego żeby poszli na wybory inaczej znowu mohery wygrają. A TEGO TO JA NIE ZNIOSĘ - dlatego stronka na ten temat - i akcja "IDŹ NA WYBORY"

link.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS ma już wspaniałą reklamę w sieci ogólnie.

Stron tzw. "humorystycznych" z ich udziałem jest mnóstwo.

dokładnie, jeżeli ktoś ię zgadza z tym co na nich pisze zawsze może je podlinkować na hasła np. "Jarosław Kaczyński" i zrobić pis darmową kampanię w G :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności