Skocz do zawartości

Znalazlem sadyste ! gdzie to zglosic ?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeżeli serio nie widzisz różnicy między myszą a człowiekiem, to gratuluję systemu moralnego

Jeżeli nie widzisz niczego złego w torturowaniu myszy, to gratuluję systemu moralnego

Widzę, że Panowie z jednej parafii.... :D

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intru, po co dales linka?

W sumie nie wiem, odruchowo :]

Stary odkopany topic, zglaszalem to ale nie bylo zainteresowania, filmik zdjeli szybko. Co do naukowcow - robia to by pomagac ludziom, testowac leki, z dwojga zlego lepiej na myszy niz na czlowieku, tego tez nie popieram ale tak musi byc, nie da sie inaczej.

Lapki na myszy... no coz, mysz to szkodnik, jezeli ingeruje w nasze otoczenie, trzeba sie bronic, tak jak przed wlamywaczem :D

Dzwine to wszystko, sam juz nie wiem co myslec ale i tak zabijanie dla zabawy jest chore :] O - wiem - sadyzm jest chory.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Panowie z jednej parafii.... :D

Poprzedni post wyedytowałem, bo uznałem że był za ostry, więc tutaj trochę napiszę - naucz się czytać ze zrozumieniem człowieku, bo aż żal du**ę ściska, jak się widzi, że ponoć dorosła osoba nie może zrozumieć dwóch następujących po sobie postów. Chyba wszyscy zrozumieli, tylko nie Ty.

Przeczytaj ten post: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=364004

i ten który po nim następuje, jeżeli uznasz że dalej to ma takie samo znaczenie, to przeczytaj to jeszcze raz i jeszcze raz, i tak do skutku - może w końcu zrozumiesz.

Teraz do Jędrzeja :)

Następnym razem osobnik z filmu zabije pewnie coś/kogoś innego.

Jeżeli nie widzisz niczego złego w torturowaniu myszy, to gratuluję systemu moralnego

Tak się złożyło, że mieszkałem w okolicy stawów, było tam mnóstwo żab. Zgadnij co z nimi robiliśmy z kolegami za młodu?

Z żadnego z nas nie wyrósł morderca.

BTW

Ojcowie połowy z nich porzucili rodzinę gdy chłopcy mieli 2 lata. Mniej niż połowa badanych sprawców określiła swoje stosunki z matką jako chłodne i obojętne. 26 stwierdziło podobne relacje z ojcem. W 70% rodzin istniał problem alkoholizmu. W 1/3 były przypadki narkomanii.

Nie masz napisane jaki % torturował zwierzęta, zresztą obcięcie głowy myszy to zabicie, a nadmuchanie żaby to tortura, więc jak sądzę jestem gorszy od tamtego kolesia :D

Jeżeli się jeszcze tylko zmieszczę w tych 50% w nieporzuconych rodzinach, wiecej niż połowie z normalnymi stosunkami z rodzicami, 30% bez problemu alkoholizmu i 2/3 bez narkomanii, to mam szansę na zostanie psychopatycznym mordercą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności