Skocz do zawartości

Gdy klient nie płaci


Kaviorek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, serwis już nie wróci do stanu poprzedniego. Tak, ruch jest duży i będzie rósł wraz z popularnością Google :D czy inaczej, optymalizacja nie będzie czynnikiem ograniczającym. Przy czym oczywiście nie oznacza, to, że nie może być lepiej, a przeciwnie może być znacznie lepiej. Scenariusz na pracę, wzrostu ruchu, planów był realny i dalekosiężny :D Zaczął się jednak kończyć po pierwszym miesiącu...

Na dobrą sprawę mogę się procesować o odsetki, a w zasadzie o karę umowną, która jest całkiem spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To nie odpuszczaj. Bo sie kurcze każdy tak nauczy... lecieć w kulki bo i tak nic mi nie zrobi. Zapłacę mu za 4 miesiące i powinien mi dziękować...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności