Skocz do zawartości

Koniec precli?


`g

Rekomendowane odpowiedzi

ee ja juz stawiam fora :) i nie tylko ostatnio stawiam oscommerce ze sklepami i produktami parsowanymi z innych sklepow ale ich nie sprzedaje ;). I jak niby to wykryją hahahahaha eheheheh.

Mam już coś 30 oscommerce i jak sie ladnie indeksują. O forach nie wspomne.

Teraz pracuje nad wortalami synonimatorami !.

Wiec polecam napisac parser oscommerca :) i walic sobie fotki i opisy i tak czesto produkty te maja opis taki sam na 3000 tys sklepow innych nawet autentycznych :). Do tego funkcja cache bo po co baze obciazac.

Dodam jeszcze że moja wersja oscommerce struturą i zachowaniem jest identyczna choć tak naprawde baza i ]wszystkie zapytania napisałem sobie sam zeby tak nie obciazalo :) przy tak duzej ilosci produktow i stawianych sklepow internetowych.

Sklepy internetowe pozdrawiaja google ;). Ciekawe jak te beda cieli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Google pokazuje pazurki, ale co zrobią wywalą wszystkie blogi na WP, a może polecą po spisie Cezarego. Uwierze jak precle przestaną działać.

Tak samo miało być z katalogami. Bicie piany.

Zakładając czysto teoretcznie że nie będą uwzględniać linków z precli, to za dwa tygodnie będzie stało 100 nowych na innych skryptach. Co nie zmienia faktu że niektórzy mogli by się trochę do artów przyłozyć.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co :) przeciez ich maszyny nie są wstanie nawet obliczac podstawowych zadan a co mowic o skutecznej walce z duplikatami.

Ostatnio testowalem 1 serwis = 1 jeden artk i 10 malych rotacyjnie pobieranych po 3 na podstronie.

Z 1 art. zrobilo sie 20 ;) podstron i ładnie się mają.

Myśle że warto do alternatywnego linkowania czyli anchorami dołożyć linkowanie z altów na obrazkach i linki grafgiczne żeby zachować równowage. Mi sie fajnie sprawdza linkowanie anchorami z rownowaga w postaci linków image z altem a do indeksacji sam miod :) lepsze niz anchor linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poleciał.. :) więc kto coś tam ma niech przerzuca swoje arty...

www.presell.katalogiseo.info

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e nie nie warto brac tych artow. Jak ktos raczej ma arty co miał Mar to niech kasuje bo zaraz znajda klony po treści.

HEH ręczne moderatory jedyne co moga robic to czytać PIO, klikac na swoim blogasku i ciąc precelki.

Ale nie wiedza jednego czym trudniej bedzie dzis, tym trudniej jutro bedzie IM :). A wyszukwiarke zamienia w DMOZa ;) bo algorytm jutro bedzie bez szans w analizie kontekstu zdan i treści - bo generatory przewyzsza jakos ich algorytmu. Warto takze miec sobie panel do zarzadzania domenami. Ja w Az. opiekuna i wlasciciela to moge zmieniac dowolnie i warto to robic - bo zawsze latwiej schować się :).

Mam fajny pomysl - znalezc 10 fajnych naturalnych witryn - swiezo powstalych niczemu niewinnych i dowalic im z qlwebow i systemów - zobaczym czy polecą :). To moze byc fajna zabawa kiedy algorytm zabije sie o wlasne filtry o seo masterzy zaczna zabawe w depozycjonowanie wartosciowych nowych witryn :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: mam stronę wypozycjonowaną w 95% katalogami, konkurencja mała więc pozycje mogą być zależne praktycznie tylko od zliczania lub nie linków z katalogów. Tak sobie wisi półtora roku. Pozycje skaczą o 1-3 pozycje.

Jakieś pół roku już chyba walczą z katalogami. Efektów tej walki po tej stronie nie widać.

Nie znam się, ale czy to nie jest kolejny straszak ?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) taki glupi marketing przed naiwnymi webmasterami liczą na to że ktoś zacznie robic wg. ich wytycznych bo centrala ich jeb.... codzien ze efekty maja marne ;).

No to panowie google czas na oscommerc, phpbb :) i jazda dalej. Duzo jeszcze pracy przed Wami.

A jeszcze nawet nie wiecie o synonimatorach a z tego co wiem juz w sieci działają 3 poza moim.

Dojda do tego generatory szablonow xhtml, css i nawet nie znajda cechy wspolnej wiec co mają robić jak nie pisać :). A nic poza linkami nie wymyslili wiec liczą ze tym pisaniem cos zdzialaja.

Jak to czytam to zastanawiam sie kogo oni w tym google zatrudniaja ludzi ktorzy wczesniej oferowali seo za 9,90 na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłupi pomysł. Kto wie, może niedługo wszystkie precle będą na przemie, albo smf.

głupszego pomysłu nie słyszałem.

A co do cmsa a la wordpress by ExPloiT to życzę powodzenia. Przyda Ci się klasa Nonspora z php.pl do pagera strony a mysql jest prosty przejrzyj parę skryptów. Powodzenia ExPloiT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strachu posprawdzałem precle do których ja dodaje i maja się dobrze. Tak jak napisał Irek, ja tak samo mam stronkę wypozycjonowną tylko katalogami i wszystkie frazy TOP3 już od półtora roku :)

Szook dobrze prawi Google nie wie co zrobić to straszy.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrala ich jeb.... codzien ze efekty maja marne
Efekty, ale jakie? Nie sądzę żeby wymagane było od nich ściganie stron linkujących tylko wyniki finansowe. Wymyślili sobie że postraszą strony pozycjonowane to wykupią reklamy. Nie wzięli pod uwagę tego że to naród wojowniczy i może to oznaczać wojnę :)
No to panowie google czas na oscommerc, phpbb wink.gif i jazda dalej. Duzo jeszcze pracy przed Wami.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JARO dlaczego uwazasz ze PHPBB to glupi pomysl. Pozatym mozna zrobic wsio tak samo jak w phpbb wzgledem dzialania view co nie oznacza ze sam skrypt ma byc phpbb. Poprostu pelna sumulacja phpbb.

Uwazam to za bardzo dobry pomysl bo ;) bo jak zaczna wycinac linki z for to wytna przy okazji mase naturalnych linków czesto podawanych na forach.

Np szukam dobrego taniego procesora i jaki jest dobry

Odp. Dobry procesor znajdziesz tutaj, jest tam w sumie sporo produktow zwiazanych z komputerami.

I co widzisz w tym pomysle złego ?

Irek no wiesz wyniki finansowe sa zalezne takze od tego jaki beda robili wlasnie wrazenie na tych webmasterach ktorzy nie poczuli jeszcze mocy SEO. Dla mnie powoli siegaja rangi pewnej wyszukiwarki w pewnym okresie że az sie zastanawiam czy człek nie ten sam.

A może zrobić bojkot :) naglosnic i wypromować na serwisach za pomocą banerow akcje typu nie uzywam Ggoogle dnia xxxx bo MSN daje lepsze wyniki. :)

Mysle ze przy tylu users zrobienie akcji anty google i sredniej jaka zapewne wielu z nas ma na serwisach 10 K users napewno ma sporo osob - mozna byloby wypromowac taka akcje dosc mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie google czas na oscommerc, phpbb ;) i jazda dalej.

Sobie chyba nawet coś postawie. :)

Jakby to dobrze zaaranżować to taki "precel" będzie nie do odróżnienia od normalnego forum.

Można np. stworzyć podforum "wasze reklamy" i działy jako odpowiedniki kategorii z wordpressa, do tego dla zmylenia przeciwnika jakieś normalne typu dyskusje czy humor.

Na koniec pasek boczny z najnowszymi tematami, co by się wpisy lepiej indeksowały, jakaś ładna skórka i precel na phpbb gotowy. :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności