Skocz do zawartości

Koniec precli?


`g

Rekomendowane odpowiedzi

Sami srzeliliście sobie samobója.

Jak ktoś nie ograniał dopalacza Jeża to teraz macie wyniki własnej twórczej pracy.

Chcieliście iść po najmniejszej linii oporu aby się nie narobić.

Wystarczy zobaczyć spis katalogów np na skrypcie otwarty, większość nawet headera nie ma zmienionego.

A później tematy że katalogi mocy nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja zrobilem to uzywajac tylko 20 blogow, zadnych dodawarek i innych dupereli

a wiec mozna sie brac teraz za konkurencje :)!!

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wykryjemy, że dana strona ma stosunkowo dobrą jakościowo treść, która jednak jest tylko tłem dla linków, linki takie możemy pominąć w naszych obliczeniach PageRank™.

Co to za bzdury piszą ? Na jakim oni świecie żyją? :)

Pozdrawiam Mariusz

Lustra magazynowe - Firma "Szymkowiak" - lustra przemyslowe

sklep-nurkowy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiedze znowu bicie piany. Ile już było tych końców??

Miały polecieć Q, Mini, DOMZy. Ztego, co wiem jeszcze opisy gg, senniki, teksty piosenek i wiele innych.

Co z tego poleciało i kiedy?? Oczywiście poza pojedynczymi przypadkami. Nawet jak poleciało 100, 500, 1000 czy 10 tys. to, co to jest w skali indexu. Kropla w morzu.

Sam zrobiłem jakieś 3 miesiące temu eksperyment. Postawiłem 20 Q na tej samej szacie z tą sama baza. I co się stało?? W sumie nic G nawet równo je indeksuje po około 12 tys. site zaindeksowane.

Moim zdaniem G ma jakiś próg, do którego nie wpier… się pozycjonerom, bo jak cos jest pozycjonowane znaczy generuje jakiś $. I w pewnym momencie przychodzi czas ze lepiej wykupić reklamy w G niż iść do pozycjonera. Wyjdzie taniej szybciej i efektywniej. Sami wiecie, jakie kiedyś w kampanii za klik, a o ile dziś wzrósł.

Jeszcze jedno, jeżeli PR nie ma najmniejszego znaczenia to, czemu go nie zdejmą. Jak myślicie o ile by spadłby handel na allegro linkami??

Jeżeli linki z blogów do PR nie będą zliczane to czy będą zliczane do indexu?? Czy tak jak Szooku mówił G będzie totalnie olewać takie linki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem G ma jakiś próg, do którego nie wpier… się pozycjonerom,

Dokładnie tak, przy czym są bardziej czuli jeśli na stronach jest AdSense, być może dlatego poleciał precel Mara.

Generalnie, jak w życiu, nie będziesz zanadto podskakiwać dalej zajedziesz :D

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaczne pisać bajki i różne encyklopedie to będą musieli mieć znawce od pokemonów. Ciekawe czy napiszą na blogu że wypowiadają wojne synonimatorom.

[Oryginał]

Zespół R, to organizacja przestępcza , działająca w fikcyjnym świecie serialu anime - Pokemon . Szczycąca się wielkim uznaniem w swej profesji . Jednymi z ich członków byli nieudolni w swych dokonaniach Jessie i James, podróżujących z charakterystycznym gadającym pokémonem Meowth. W serialu ciągle śledzą Asha i jego przyjaciół , przysparzając im wielu kłopotów . Za wszelką cenę chcą ukraść jednego z pokemonów Asha - Pikachu . Przywódcą Zespołu R jest Giovanni

[Klonik]

Zespół R, to organizacja przestępcza , działająca w zabawnym świecie serialu anime - Kaczmarek . Szczycąca się olbrzymim znieważaniem w swej profesji . Jednymi z ich członków byli udolni w swych dokonaniach Jessie i James, płaczących z charakterystycznym dyskutującym pokémonem Meowth. W serialu ciągle molestują Asha i jego dziadków , przysparzając im wielu kłopotów . Za wszelką cenę chcą zajumać jednego z pokemonów Asha - Pikachu . Dyrektorem Zespołu R jest Giovanni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cmsa a la wordpress by ExPloiT to życzę powodzenia. Przyda Ci się klasa Nonspora z php.pl do pagera strony a mysql jest prosty przejrzyj parę skryptów. Powodzenia ExPloiT ;)

Dzięki przyda się napewno. Jak go skończe to dam znać na PiO, możliwe że go udostępnie jak ktoś będzie oczywiście chciał. Co do mysql to znam go dobrze tylko niewiedziałem jak się robi te podstrony w oparciu o baze danych, teraz już wiem także teraz mam z górki.

szook powinieneś zostać poetą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ciekawe jakie ilosci chinczykow importuja bo w zasadzie wytepienie linkow na preclach jest czysta demagogia chyba, ze powiedzmy wezma tak (mam nadzieje, ze nie kuze) dobra jest w to samo praktycznie w 20 preclach to wywalamy wszystkie po calosci i fru ... nie mniej jednak nadal uwazam to wszystko co tam zostalo napisane za czysta demagogie nie sa w stanie tego zrobic bi nie maja tyle personelu, a poza tym sama maszyna wszystkiego sprawdzic nie jest w stanie chyba, ze mowimy o bezmyslnym wijaniu wszedzie tego samego tekstu.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaczne pisać bajki i różne encyklopedie to będą musieli mieć znawce od pokemonów. Ciekawe czy napiszą na blogu że wypowiadają wojne synonimatorom.

No właśnie kończę testy naszego nowego dziecka do parafrazowania treści - to przykład dla słowa komputer z wiki - potrafi generować w kilku trybach np. losowym - generując z jednego arta, wiele kolejnych - merytorycznie to samo - jednak napisane innymi słowami:

############## 1

Computer jest to urządzenie elektroniczne służące ku przetwarzaniu różnych informacji, które można zapisać w formie ciągu cyfr, a także sygnału ciągłego.

Najpopularniejszym obecnie rodzajem komputera PC jest stacjonarny komputer PC personalny (desktop), dlatego potocznie traktowany jest jako synonim komputera w ogóle.

############## 2

Komputer - urządzenie elektroniczne służące do przetwarzania różnych informacji, które można zapisać w postaci ciągu cyfr, a także sygnału ciągłego.

Najbardziej znanym w danej chwili rodzajem komputera PC jest stacjonarny komputer PC personalny (desktop), dlatego potocznie używany jest jako odpowiednik komputera PC w ogóle.

############## 3

Komputer - maszyna elektroniczna służąca ku przetwarzaniu różnorakich informacji, które da się zachować w postaci ciągu cyfr, lub też sygnału stałego.

Najpopularniejszym w tym momencie rodzajem komputera PC jest stacjonarny komputer PC osobisty (desktop), dlatego zwyczajowo traktowany jest jako odpowiednik komputera w ogóle.

############## 4

Komputer PC jest to urządzenie elektroniczne służące do przetwarzania różnorakich informacji, które da się zachować w postaci ciągu cyfr, a także sygnału ciągłego.

Bardzo popularnym w chwili obecnej rodzajem komputera jest stacjonarny komputer PC osobisty (desktop), dlatego potocznie używany jest jako synonim komputera w ogóle.

----------------------------

Problem w tym, że trzeba to uczyć - ale jak to z dziećmi - jak dorośnie wychowamy go na potężnego copywritera :)

----------------------------------------------------------------------------

Tadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edith to był przyklad tekstu i jego modyfikacji :) a nie mozliwosc w tej wersji już śmiga po sieci a jak skończe oczywiście nie powiem - wole zeby był jako dzieło które nie istnieje ;).

Wzór --> news z jakiegos portalu -->wynik synonim, teraz dołoże antonimy.

Anas nie strasz Google :P - jak poradziłeś sobie z analizą kontekstu

Komputer jest to maszyna|urządzenia|sprzęt do pracy|zabawka do gier| itp + odmiany ale kontekstu jeszcze nie opanowałem.

Co do ilości u mnie też z założenia ma robić kilka art. z jednego źródła.

Tutaj zrobilem dla tego tekstu który podałeś - jak bedziesz odswiezal to 2 urywek jest po synonimowaniu i co odswiezenie bedzie inny.

https://83.19.186.30/synonim.php

ORYGINAŁ

Komputer elektroniczna maszyna cyfrowa służąca do przetwarzania wszelkich informacji , które da się zapisać w formie ciągu cyfr, albo sygnału ciągłego . Najpopularniejszym obecnie rodzajem komputera jest stacjonarny komputer osobisty .

--------------------------------------------------------------------------------

SYNONIM

Pececik elektroniczna maszyna matematyczna używana do analizowania wszelkich danych , które da się zapamiętać w formie ciągu cyfr, albo sygnału ciągłego . Najpopularniejszym w tym czasie rodzajem komputera jest stacjonarny komputer osobisty .

SYNONIM II

Pececik elektroniczna maszyna matematyczna używana do przetwarzania wszelkich danych , które da się zapamiętać w formie ciągu cyfr, lub sygnału ciągłego . Najczęściej spotykanym w tym czasie rodzajem komputera jest stacjonarny pecet osobisty .

No i oczywiscie wyklucze HOMOnimy i będzie już ok.

ANAS a co sądzisz o zrobieniu wersji EN - jest prostsza gramatycznie i wiele wiecej treści w sieci którą można parsować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności