Skocz do zawartości

Rozmieszczenie reklam i niskie eCPM


lj2m

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o jakieś podpowiedzi dotyczące rozmieszczenia reklam na mojej stronie i pomoc w sprawie tego gdzie jeszcze można by je jeszcze umieścić. Mój CTR strony jest bardzo niski, lecz wydaję mi się że może być lepiej.

Wydaje mi się że mam niskie eCPM. Kiedy zaczynałem zabawę z AS za każde kliknięcie dostawałem średnio 0,2$, teraz moja średnia ciągle spada i wynosi poniżej 0,1$. Przez ostatnie dni wszystkie kliki są średnio za 0,05$. Czy jest jakiś sposób aby poprawić tą sytuację?

Mam tylko jedną stronę w AS. Oto ona:

https://www.wiazaniekrawata.ovh.org/

Przepraszam że nie ten temat. Jeśli można to proszę o przniesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni unikalnych mam 200 dziennie, lecz staram się pozycjonować stronę na razie jest 7 w google na moja fraze, elcz mysle ze juz niedlugo znajde sie w czolowce i wtedy powinno byc duzo lepiej. Z tego co czytam posty innych to i tak eCPM mam wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności