Skocz do zawartości

Ile trzeba czekać na zyski (nawet najmniejsze) ?


patkle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie każdy jest przecież biznesmenem itd. Przecież nie trzeba mieć extra pomysłu, aby zarobić 3.000 zł / miesiąc? Z mojego punktu widzenia to można tyle zarobić na forach dyskusyjnych oraz blogach na wordpress, prawda?

W jaki sposób można zarobić od tak sobie 3 k miesięcznie na forach i wordpresach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadałem pytanie czy można na blogach wordpress oraz forach też dużo zarobić? ok 3 k / miesiąc?

zakładając, że będę miał 5 blogów / 5 for i każde po 200 unikalnych odsłon dziennie.

daj mi hasla, wrzuce swoj adsense to po miesiacu ci powiem czy da sie zarobic 3 kola.

kurde jak mozna w ogole zadawac takie debilne pytania? na tych blogach mozna zarobic i 3 dolce miesiecznie jak i 13k, zalezy co to za strony, jacy ludzie wchodza, jak sa reklamy rozmieszczone, czy dodatkowo cos sprzedajesz, itd

a kilka godzin pracy = tysiace $ to bzdura, chyba ze porownamy pieciu ktorym sie to udalo, do 15 milionow, ktorym nie wyszlo....

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak mozna w ogole zadawac takie debilne pytania? na tych blogach mozna zarobic i 3 dolce miesiecznie jak i 13k, zalezy co to za strony, jacy ludzie wchodza, jak sa reklamy rozmieszczone, czy dodatkowo cos sprzedajesz, itd

ej no. czemu tak lopatologicznie wyjasniasz?

nie bede mogl trollowac :)

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej opłacane hasła PL masz w podpisie [up]

czytaj je na opak a potem wytnij pierwszą literę i wstaw w środek i podepnij pod to adsense.

Ja tak zrobiłem i mam 100$ dziennie ale oczywiscie musisz tez strone wypozycjonowac pod tymi haslami :)

"Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki. Gwoździe, szpady, gołe baby, wszystko tylko dla zabawy. Krawaty wiąże, usuwam ciąże... a poza tym uważam, że IE należy zniszczyć";asdff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności