Skocz do zawartości

Myslec jak milionerzy


marlonk

Rekomendowane odpowiedzi

tak myslec jak milionerzy bo o byciu milionerami to moga sobie tylko pomarzyc

nie wiem po co taki shit pokazuja w TV

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze wszyscy wiecie o czym mowicie i macie jakikolwiek pojecie o tym temacie, trenerach, prowadzacych, pomyslodawcy i innych..?

bylem na konferencji raczej z przypadku bo glownie bylem na rozmowie kwalifikacyjnej u jednego z wykladowcow.. i powiem ze jesli juz ktos sie zetknal z nlp to wiele nowego nie uslyszy.. ale dla poczatkujacych lub ludzi bez wiedzy takie spotkania sa ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze wszyscy wiecie o czym mowicie i macie jakikolwiek pojecie o tym temacie, trenerach, prowadzacych, pomyslodawcy i innych..?

Myślę, że tak - często zdecydowanie większe od "prelegentów" tych "akcji milionerów". Nie zauważyłem zadanego przedstawiciela poważniejszego biznesu w agencie. To jest zabawa dla dzieci - kiedyś to sobie uzmysłowisz ;). Nie śmieję się ztych ludzi którzy tam występują - wielu z nich coś osiągnęło swoją ciężką pracą. Ale uczestnicą w spotkaniach branżowych typu GrillIT czy Barcamp i na kazdym można spotkać kilkadziesiąt takich osób plus nierzadko ludzi związanych z poważniejszym biznesem, że pozwolę sobie przytoczyć np.: kawałek zakładki grillit: Ceneo.pl, Gazeta.pl, lukasbank.pl, money.pl (przentację prowadził prezes :), onet.pl, skapiec.pl, travelplanet.pl itd ...

Po za tym obecnie nadużywane jest pojęcie milioner. Co to jest milion złotych? w gotówce to bardzo w wartości firmy to już dużo mniej - milionerem np.: jest teraz każdy kto sobie wybudował dom we Wrocałwiu czy Warszawie lub bliskich okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając sprawę tego bełkotu (dzieci Majewskiego więc czemu się dziwić?) to mnie zastanawia ta lista, za przeproszeniem...tfu tfu... "trenerów" ;)

Nazywam się Krzysiek Pstrągowski i dbam o to, by dać ludziom wolność i szczęście poprzez działanie, zabawę i rozwój.

To jakiś żart? :)

I ten program, samo bicie piany, żadnych konkretów. Zgadzam się zupełnie z mrtn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę historyczną polecam.

ed2k://|file|Witajcie w życiu - Amway (reż.Henryk Dederko) - VHS.avi|374852942|b2cc69bc5c868e7a5ce8d0be254032eb|

To stary film TVP1 o tym jak zostać milionerem ;-) pracując w Amwayu.

Chyba wiele się nie zmieniło...

A mówią, że jest wolność słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze malo konkretow to sie zgodze.. no bo przeciez nikt nie wyjdzie i nie powiem zrob tak tak i to na koncu zadzwon tu i podaj haslo a zostaniesz milionerem !!!

tak jak mowie bylem zobaczylem jak dla mnie za duzo nowosci nie bylo.. ale widzialem kilka osob ktore byly zafascynowane wystapieniem nlpowca ktory tak dal czadu ze rwali sie do pracy ludzie z widowni.. dla mnie bylo to tylko odgrzanie znanego kotleta.. niektorym moze to sie przydam innym nie.. zawsze warto wiedziec o takich akcjach.

jest kilku wykladowcow ktorzy prowadza wlasne przedsiewziecia ale jest kilku takich ktorzy tylko gadaja jak to zrobic nie robiac za duzo samemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadzilem kiedys konferencje dla jakiejs agencji cos ala Amway

bylo kilku ludzi podstawionych na widowni ktorych zadaniem bylo caly czas przytakiwanie glowa, co jakis czas tez klaskali cos tam szepneli do sasiada

wiem bo sam potem z nimi rozmawialem

mam tez do czynienia z trenerami ktorzy prowadza praktycznie wszystkie jakie sa mozliwe szkolenia na jakiekolwiek tematy, srednia wieku 27-28 lat, przygotowuja sie kilka dni wczesniej na podstawie materialow z netu, ogolnie wielkim profesjonalizmem to nie pachnie, dopiero jak tematyka jest taka ze ktos z "sali" moze "zagiac" dobrym pytaniem to sprowadzaja czlowieka ktory dopiero sie na tym zna.

Ogolnie mam troche z tym do czynienia takze mi te wszelkie szkolenia juz bokiem wychodza.

A za szkolenia przeciez buli sie wielka kase ale coz ktos komus wmowil ze cos takiego jest potrzebne.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za szkolenia przeciez buli sie wielka kase ale coz ktos komus wmowil ze cos takiego jest potrzebne.

otóż jest potrzebne i to bardzo.

Tylko na razie w szkole mamy gów... nie szkolenia. A dodatcje z Unii jeszcze pogorszyły sprawę - bo wiele firm rzuciło się na kasę.

Tymczasem rzeczowe dobre szkolenia są potrzebne, ale rynek jeszcze jest na to za młody, za 5-10 lat powstaną po prostu marki, które będa gwarantować, jeżeli nie rewelacyjny to przynajmniej przyzwoity poziom materiału. Jeżeli co najmniej 1-2 razy w miesiącu na firmową pocztę przychodzi zapytanie o szkolenie z "naszej" tematyki - to znaczy, że jest potrzeba - ja nie mam czasu .. ale może ktoś znajdzie. Może nie będzie to pokemon "niedoucznik", a ktoś z tych którzy już teraz dzielą się wiedzą dot. SEO, SEM czy e-commerce choćby Tomek Frontczak, czy Wojtek Kyciak.

... ale zchodzać na ziemię ... nie dziwię się reakcji netelektryka na obecny rynewk szkoleń - ale proponuję więcej wiary w ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności