Skocz do zawartości

Validator a reklamy Tradedoubler


Grzegorz Getka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Te reklamy wnoszą masę błędów, czy ktoś miał ten problem i wie jak sobie z tym poradzić, może da się jakoś poprawnie zmodyfikować ich kod ?

Pzdr

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie!!! Kogo interesuje Validator oczywiście strona ma być w miarę zgodna ale bez przegięć ona ma wnosić coś ciekawego w net zarabiać lub kilka innych funkcji pełnić ale to że ma jakieś nieliczne błędy to chyba nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

To jest oczywiście moja opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 4 reklamom jest ponad 30 błędów to dość sporo.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może o mało, ale to na pewno obniża wartość strony, tzn. wartość linka z takiej strony.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie niektóre strony z TOP1 zobaczysz czy są takie bezbłędne. I nie stresuj się tym tak zasad trzeba się trzymać w jakimś stopniu ale bez przegięć. Jak bym ci pokazał jedną moją stronę z przed 2 lat to byś się przeżegnał a siedzi w TOP6 na daną frazę i nawet jej nie ruszam jak wielkiemu bratu pasuje to niech sobie leży jedną ruszyłem i poleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki graff, zostało mi już tylko 20 błędów. :rolleyes:

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze id musi byc uninalne i moize tylko raz wystapic na stronie pod taka sama nazwa.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Line 123, Column 28: ID "dbanner" already defined.

masz wyraźnie napisane :) że używasz drugi raz tego samego id ;) zamień najlepiej id na class i po problemie

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności