Skocz do zawartości

Pseudoblogi, podkradanie treści


ols

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zapewne masz rację, choć spotkałem się z tym, że na Ukrainie czy w Rosji prawo jest inne (tzn. go nie ma). No ale chyba nie zamierzamy równać w ich stronę?
Dlaczego nie?

Co to daje, jeśli w PL wszystko ok, ale google poczyta i indeksuje twoje rss-y z domenach/stronach z .ru. .sa .tk .cn itd.?

I tak będą potem w wynikach google.pl.

Mowiąc o spam w internecie i prawo lokalnym/narodowym IMHO jest bez sensu ...

Już widzę jak sie taka sprawa skonczyłby, jeśli idziesz do prokuratora i on będzie poszukać i karać osobą, ktore np. mieszka gdziesz na prowincji w Chinach/Meksyka itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem już różne strony pobierające RSS-y.

Są takie, które pobierają cały artykuł, co jest niezgodne z prawem autorskim. Nawet jak poda się źródło, to nie można od tak sobie skopiować tekstu!

Co innego zrobienie cytatu z linkiem do źródła. Tutaj nie ma się do czego przyczepić i właściwie nie widzę żadnego powodu, aby to tępić.

Zapraszam na blog o użyteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności