Skocz do zawartości

Kim jest elektorat PiS ?


btravio

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście jest demokracja i każdy może głosować na kogo chce, choć patrząc na to co robi opozycja bardziej się obawiam zagłosowania na PIS niż niezagłosowania na PO. Taką modę PO stworzyło, że ci co myślą inaczej są wyśmiewani i pokazywani palcem. To nie PIS dzieli ale PO właśnie.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jakoś przez dwa lata rządów PIS+LPR+Samoobrona nie dotknęło mnie ani mojej rodziny to, czym wszyscy straszyli (i zapewne 90% Polaków również). Widzę za to pewne zmiany w działaniu państwa - a mianowicie nastąpiła zmiana klimatu wokół korupcji. Przykładowymi i w świetle kamer akcjami prowokacyjnymi udało się znacząco zmienić skłonność do działań korupcyjnych wśród zwykłych ludzi, urzędników i biznesmenów. Mamy euro, mamy sukcesy gospodarcze, benzyna nie kosztuje 10zł. Gdy wyszła afera Rywina to czekano z jej ujawnieniem miesiąc, teraz jak tylko coś jest nie tak od razu o tym wiemy.

- sukcesy gospodarcze? masz na mysli, ze rozwijamy sie z polowa predkosci, z jaka rozwija sie slowacja?

- czy rozwiazywanie sluzby cywilnej to walka z korupcja? zeby byc urzednikiem czlowiek powinien to studiowac, zdawac egzaminy. po to byla sluzba cywilna. zebys nie narzekal ze pani w okienku byla niemila. wysokie wymagania, jakie sluzba cywilna stawiala kandydatom na urzednika mialo powodowac, ze bedzie on o swoj stolek dbal - ergo byl w porzadku. i do tego stopniowo dochodzilo. przynajmniej w moich oczach. 16 lat demokracji to za malo zeby bylo jak w irlandii.

Otoz, drogi forumowiczu, obnizanie wymagan sprawia, ze urzedasy nie szanuja swojej pracy. PiS zlikwidowal wymagania wobec urzednikow, bo nie mogl znalezc poslusznego betonu wsrod kandydatow.

- euro wynika z tego, ze zapalony koles z ukrainy to zorganizowal. na razie przeciez nic sie z tym nie robi.

Kamery i mikrofony sa w uzyciu. Ja widzialem:

- niezgodne ze standardami w spolecznosciach demokratycznych aresztowania i pomowienia bez pokrycia. Rownie dobrze moge krzyknac: User 1,729 to palant (no offense, to tylko przyklad). Nie kocham sie w Kaczmarku, ale nieslusznie zostal aresztowany

- pogarde dla zarzadzanego narodu - sposob w jaki potraktowano pielegniarki powinien byc przestroga. Co bys myslal jakby tam stal Twoj tatus/mamusia.dziadzia/babunia

- pogarde dla systemu prawa - za krytyke trybunalu konstytucyjnego robiona w taki sposob balezy sie dyskwalifikacja z dzialalnosci publicznej.

- dazenie do konfliktow - kazdorazowe stawianie sytuacji na ostrzu noza. to jest metoda, ale uzywano jej gdzie indziej i kiedy indziej.

- oszukanie milionow polakow, ktorzy ciezko za*********i, zeby wykupic swoje mieszkania za wiele pensji poprzez rozdanie reszcie polakow mieszkan po zlotowce.

Oczywiscie zgadzam sie z Toba. Nie dotknelo to Twojej rodziny. Tak samo jak nie interesuje Cie pewnie oszustwo milionow polakow, bo pewnie wlasnie dostales mieszkanko za zlotowke.

Dotknelo mnie, bo przerazeni atmosfera ludzie kreatywni uciekli za granice lub zadaja szalonych stawek za czesto malpia prace. O czlowieka ktory nie dosc ze ma mozg i na dodatek wie jak go uzywac niezwykle trudno.

Mysle, ze uzytkownik franek jest przykladem jak mozna oszukac spoleczenstwo powtarzajac wielokrotnie klamstwo odpowiednio glosno. Przeciez rzad Olszewskiego to bylo cos strasznego, komicznie strasznego, ultra dla kraju szkodliwego. A udalo sie go doprowadzic to rangi rzadu bohaterskiego.

I franek w to wierzy. Bo przeciez on jest statystycznym polakiem. czyta cwierc ksiazki rocznie.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to nie PO dokonało podziału na MY i oni , oni to ZOMO my to ... itak dalej i tak dalej , walka z korupcja przekształciła się w likwidacje tych co nie "po linii i na bazie" oszołomy typu Macierewicz dmą w trąby raportów gdzie pomawiają setki osób a poniżej dla niezorientowanych jak wygląda walka z korupcja w wykonaniu PiSiorów pod naczelnym jedynym sprawiedliwym zioberkiem...

CBA nakłaniało mnie do kłamstwa - mówi świadek przesłuchiwany w sprawie kardiochirurga Mirosława G. Reporterzy RMF FM dotarli do jednego z przesłuchiwanych lekarzy, który przyznał, że funkcjonariusze sugerowali mu odpowiedź oraz grozili więzieniem, jeżeli nie powie tego co chcą.

Świadek - jeden z lekarzy współpracujących z Mirosławem G. - opowiedział reporterom RMF FM, że funkcjonariusze Centralnego Biuro Antykorupcyjnego najpierw udawali policję. Dopiero po tym, jak zostali poproszeni o wylegitymowanie, przyznali się, że są z CBA.

- Cały czas sugerowali, że wykonywaliśmy jakieś przeszczepy, które pochodziły z nielegalnych źródeł - stwierdził. - Nawet wprost powiedzieli, że mogę dostać dwa lata, jeśli nie przyznam się - dodał.

Jak powiedziała mecenas Magdalena Będkowska-Kiszor, opisany przez RMF FM przypadek nie jest odosobniony. Do jej kancelarii od kilku miesięcy zgłaszają się pacjenci, których leczył Mirosław G., a którzy mieli kontakt z CBA i są oburzeni sposobem przesłuchań. - Zadawane im były pytania z góry sugerujące odpowiedź. Byli nakłaniani do składania zeznań obciążających pana doktora Mirosława G. - stwierdziła.

Jeżeli te sytuacje potwierdzą się podczas procesu, to zeznania tych świadków nie będą brane pod uwagę.

Dziś Mirosław G. wysłał pozew przeciwko ministrowi sprawiedliwości. Domaga się przeprosin za stwierdzenie Zbigniewa Ziobry podczas konferencji CBA. Prokurator generalny stwierdził wtedy: "Przez tego pana nikt już życia pozbawiony nie będzie".

ci panowie spod znaku prawych i sprawiedliwych gó**o zrobili dla polski a jedyne ruchy jakie wykonują są pod publiczke , populistyczne i na pokaz dla zawiedzionych brakiem dobrobytu który w/g nich powinien spaść za darmo z nieba od ojczulka dyrehtórka.

Dobitnie działania pisiorów określił ich bullterier kurski mówiąc że zatrzymanie kaczmarka zrobiono nie dla potrzeb procesowych ale .. dla ludzi aby widzieli, po czymś takim to szkoda więcej klawiatury na to towarzystwo

EOT

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franek>> ogol to zwolennicy PISu. Jakos czytam watek dokladnie i nie zauwazylem zeby ktokolwiek cie obrazil. (PIS rowniez sadzi ze wszyscy ich notorycznie obrazaja..)

kaviorek>> ja szanuje ludzi glosujacych na SLD, PO oraz UPR, PSL? moge sie nie zgadzac z pogladami tych partii ale maja one jakies stanowisko i ich wyborca ma mozliwosc znalezienia czegos z czym sie identyfikuje. Pozostale gó**o.. coz, ich stanowisko jest takie jak wiatr zawieje.

PIS (partia wielkich idealow) stanowczo wzbraniali sie przeciwko rzadzeniu z przestepcami, wyszlo jak wyszlo. LiS jak byl w rzadzie to koalicja byla super, rzad wspanialy, jak wyszli krytykuja posuniecia pisu nawet za czasow aresztowania barbary blidy. dlaczego nie wtedy- bo spadliby ze stolkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franku, to nie bylo o Tobie personalnie, lecz o elektoracie.

nie wiem na kogo glosowac. wczesniej glosowalem na platforme, ale teraz jestem na nich zly, bo zgubili gdzies jaja oraz wygladaja mi na takich, co beda kombinowac z kaczkami.

jako, ze mam narodowosc polska, wiem PRZECIWKO komu glosowac :)

W Warszawie most Siekierkowski kosztowal 30mln za duzo przez lapowki PODOBNO. No wiem. Skandal. Ale w Wawie mamy podobno 1,7mln ludzi. To znaczy ze doplacilem do niego 20pln. Mieszkam na Ursynowie i mam kumpla w Radosci. Przejazd taksowka z Ursynowa do Radosci tym mostem zamiast Swietokrzyskim to oszczednosc dla mnie 40pln. Na ursynowie mieszka ze 130tys ludzi. Ile zostalo zaoszczedzone nawet jesli jechali swoimi autami a nie taksowka? Ekologowie moga doliczyc do obliczonej kwoty estymowana wartosc srodowiska zaoszczedzonego poprzez zmniejszona emisje spalin. Mysle wiec, ze tych 30mln sie mieszkancom Wawy zwrocilo na samym oszczedzaniu na objazdach.

Choc oczywiscie, elektoratowi PiS sie ten most NALEZAL wiec tych 30M zostalo przetraconych bezpowrotnie.

Pozostaja wiec komuszki, tylko ze tam premierzyn millerzyna czycha. Jednak to dzieki nim mamy 3 razy wyzszy wzrost gospodarczy niz niemcy.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PiS znalazłoby się kilka osób zdroworozsądkowych, ale każdym ugrupowaniem rządzi "góra", a ta "góra" ma twarz Kaczyńskiego, Ziobry, Dorna, do niedawna Leppera i Giertycha, a także durnego Macierewicza.

No sorry, Franek, ale chyba nie chcesz stracić (!) głosu na takich ludzi?

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleg tak, a stwierdzenie

I franek w to wierzy. Bo przeciez on jest statystycznym polakiem. czyta cwierc ksiazki rocznie.
?

Ogólnie panuje pewien stereotyp, że zwolennik PIS to moher a PO to osoba wykształcona, mądrzejsza. Wiele osób myśli, że jak władzę przejmie PO to będzie lepiej. Stawiam orzechy przeciwko dolarom, że jak JM Rokita nie zostanie premierem to dopiero zacznie wierzgać.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, a podobało Ci sie zbieranie haków na pielegniarki jak strajkowaly przed kancelaria? Podoba Ci sie to co robi teraz ABW, CBA i przede wszystkim prokuratura? Podobala Ci sie akcja z Tymochowiczem? Ja za tym czlowiekiem nie przepadam, ale wiem (dobrze wiem) w jaki sposob to bylo zorganizowane. Wiecej jest takich przykladow, nie pytajcie skad wiem, ale wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie panuje pewien stereotyp, że zwolennik PIS to moher a PO to osoba wykształcona, mądrzejsza. Wiele osób myśli, że jak władzę przejmie PO to będzie lepiej. Stawiam orzechy przeciwko dolarom, że jak JM Rokita nie zostanie premierem to dopiero zacznie wierzgać.

rokita to pisuar.

natomiast go zdzierze jak MF bedzie balcerek z teka wice i oparciem. wtedy zdzierze bardzo wiele.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, z Tymochowiczem byłbym ostrożny po tym, co okazało się z dr Samsonem. Wtedy też go broniono a wyszło jak wyszło. Co do platformy to masz rację, zachowują się jakby uszło z nich powietrze po przegranych wyborach, mówią cicho, skromnie albo wcale. Od powołania gabinetu cieni nie widać ich wcale. Są rozbici, bez pomysłu. Miałem nadzieję, że po wyborach samorządowych się odrodzą, po wygranej w Warszawie z byłym premierem ale potem to zamieszanie z oświadczeniem majątkowym pani Gronkiewicz ich dobiło. Dobrze im powiedział Giertych, że z takim podejściem to nigdy do władzy nie dojdą. Czołowi politycy PO nadają się do Szkła Kontaktowego w roli gości a nie do rządzenia, ciągle tylko dowcipkują, wyśmiewają. Wiele osób pisało o p. Kurskim. A pan Niesiołowski? Przecież to jego lustrzane odbicie. Szkoda kasy na wybory, szkoda czasu.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności