Skocz do zawartości

Kim jest elektorat PiS ?


btravio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie głosowałem wcześniej na PiS, ale teraz poważnie rozważam taką ewentualność.

Ten temat jest dowodem na to, że stereotypów przypisywanych PiS należy raczej szukać u zwolenników aktualnej opozycji.

Совместное Украинско-Польское Предприятие УКРМЕТАЛЛСЕРВИС FOSECO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale co co?

nasuwa mi się pewne analogia do wątku pt. 'ile czekać na zyski?' czy jakoś tak...

tam odpowiedzi są w nurcie: zamiast piep*** jak wam źle to weźcie się do roboty!

tutaj te same osoby (tj. jedna) na okrągło, za przeproszeniem, piep*** jak to jest źle, ale już nie powie co zrobić (tj. na kogo głosować i dlaczego)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektorat PiS jest wśród nas :)

z kosmosu nie przyleciał...

HAHAHA dokładnie. Nic dodać nic ująć.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak wiekszosc z Was wiem na kogo NIE glosowac :)

Na wybory na pewno pojde i glos oddam na PO. Nie dlatego, ze jest to moja wymarzona partia, ale dlatego, ze jest to najmocniejsza obecnie partia opozycyjna. Wiem, ze nie ma szans na ich samodzielne rządzenie, ale wole oddac glos na nich niż na partię "pięknego Wojtusia". W platformie jest może kilku, ktorzy mi nie pasują (Schetyna, Rokita, moze ktos jeszcze) a w PiS jest moze kilku, ktorzy nie powoduja, ze mam ochote wypier***** moj telewizor za okno jak ich slysze. W zasadzie, to przesadzilem z tym "kilku", na chwile obecna do kur**cy nie doprowadza mnie jedynie cymanski (czlowiek-przysłowie). Ale ta cala reszta... Yaro Ka Chi, pan marynarz, marszalek o kulach, ex-pielegniarka, pan z wąsem, kuzyn chojarskiej, mniam (kuchcinski), gosiewo, kurski - przeciez ta cala ekipa jest nie do zniesienia! Wyborcy pisu, takich chcecie ludzi?

PS. pan Yaro Ka Chi powiedzial ostatnio, ze polska jest nie dla bogaczy i ze on sam nie ma zadnego majątku. Do cholery, ile mozna wydawac na KiteKat? 20 lub 30 tysiecy PLN miesiecznie? I ciemny lud mu w to wierzy, ze nie ma zadnego majątku? Do cholery!

PS2. Jesli po tej wypowiedzi mnie na forum nie zobaczycie, to znaczy, że ABW dokonalo aresztowania mojej osoby za obrazanie najwazniejszego kota w państwie oraz jego pana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO nie będzie mogła rządzić w koalicji z PSL samodzielnie. Z PISem rządzić nie będą chcieli, pozostaje LID - wraca stare. Koalicja PO - PSL - LID będzie w czymś lepsza od PIS-LPR-Samoobrona ? Zamiast skrajnie prawicowego nurtu w rządzie pojawi się mocny nacisk lewicowy.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO nie będzie mogła rządzić w koalicji z PSL samodzielnie. Z PISem rządzić nie będą chcieli, pozostaje LID - wraca stare. Koalicja PO - PSL - LID będzie w czymś lepsza od PIS-LPR-Samoobrona ? Zamiast skrajnie prawicowego nurtu w rządzie pojawi się mocny nacisk lewicowy.

U nas "rządy prawicowe" w wykonaniu tej koalicji są bardziej socjalne niż pomysły SLD i spółki. Dlatego ja osobiście wolę PO z LIDEM. Może ktoś się wreszcie za gospodarkę weźmie i nie będzie takiego rozdawnictwa.

Tym akcentem sie dolacze do ciekawej dyskusji;).

Pozdro

Pozdrawiam i zapraszam na tłoczenie płyt DVD oraz płyt CD. A także do produkcji DVD. Moderowany katalog kwantowy zaprasza również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam co z tego bedzie kiedy PO bedzie moglo sie wykazac, narazie mialem okazje ich zobaczyc w roli krytyków - co raczej wielką sztuka nie jest. I mimo iz wielu uwaza ze nie idac na wybory bo uwazam ze zadna partia na glos nie zasluguje glosuje tym samym na PIS - a zwolennik PISU powie ze na PO wiec tego typu argumenty są bezsensowne bowiem nie glosowanie nie jest oddaniem glosu na zadna strone a pisanie że jest to oddanie głosu na partie PISU to tylko zdanie zwiazane z pogladem konkretnej osoby i pogladow tej osoby.

I mimo że nie byłem a gdybym był to zagłosowałbym na PO to dziś gdybym miał iśc napewno nie bede głosował na PO - bo byli troche miesiecy i jedyne co pokazali w moich oczach to dziecinade ktora karmic moga innych.

Ja raczej jestem z osob które raczej nie chca sluchac ze dziadek xxx byl komunista, a ciocia zenka byla UBEKIEM. Wiec gdy widze co robi jedna i druga partia mnie to poprostu smieszy, smieszy mnie tez to że ludzie tak osadzaja innych - bo jego dziadek byl UBEKIEM - jakby to genetycznie sie przenosilo.

To co robią obecnie politycy - lewicowi,prawicowi to istna dziecinada na którą możemy sobie pozwolić my tutaj na forum choć i to nie wypada. Bo ich działania przypominają mi troche czasem forum PIO.

XXXX ma inny poglad, wpadaja klony, wpadaja wyslannicy i zwolennicy jada goscia XXX bo mial inny poglad, teraz XXXX albo ma wieksze zaplecze klonow i zwolennikow i wygrywa obalajac bzdury badź przegrywa.

Pytanie tylko do kogo trafiaja takie argumenty w sensie wagi zwolennikow i przeciwników danej teorii, czynów, przedstawiania faktów.

Wiec dalej jako osoba nie lubiaca polityki i nie z pkt. politycznego zapewne jak trafie do urny to glos pojdzie na PIS mimo że 50% ich działań mi sie nie podoba, ale dzialania PO w takim samym stopniu mi sie nie podobaja.

Oczywiscie smiesza mnie pewne ustawy pisowskie ale nie odrazu mozna zbudowac cos doskonalego, nawet my tutaj tworzymy i modyfikujemy bo nasza mysl nie sprawdzila sie tak jak przewidzielismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee mlodzi poprostu inaczej do tego podchodza pewnikiem.

MŁODZI to maja w tylku bo jeszcze domu nie wybudowali, dzieci niet i jak ich glos okaze sie strzalem we wlasna bramke to sie zwina do UK piszac ze w PL to syf. Tak jest coraz czesciej ze ludzie teoretycznie oddajac glos powinni odpowiadac za czyny osob ktore poparly.

Wiec nie glosujac bo uznajac ze czyny 1 i 2 partii nie sa czynami za ktore chce ponosic odpowiedzialnosc robie swoje czyli pracuje i do UK sie nie spiesze.

Znajac życie wiem że nie sztuka jest zaglosowac a jak takie PO zrobi sobie jaja i wielkie rozczarowanie to wiekszosc tych glosujacych umyje sie od odpowiedzialnosci. A glos poparcia to takze odpowiedzialnosc za ten glos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pójdę głosować i szczerze nie obchodzi mnie na czyją to korzyść wypadnie. Po ostatnich dwóch latach przepychanek, ogromnego wstydu i zaciętej walki świń o koryto jakie zaprezentowali nam jaśnie rządzący straciłem wszelkie nadzieje, że w tym kraju coś jeszcze się zmieni. PiS tylko w kółko wywleka jakieś bzdurne afery z przed 10 lat na światło dzienne, Jaruś odbija się od jednego kryzysu rządu do drugiego, głąb Zbych Ziobro chce aresztować wszystkich wokoło, a przyboczni kretyni pokroju Gosiewskiego budują sobie dworce we wioskach zabitych dechami z których się wywodzą. Wszystko to przyćmiewa nam tak wspaniałe sukcesy jak otwarcie odcinka autostrady liczącego 500 km... A najsmutniejsze dla Polaków jest to, że nie ma na kogo oddać głosu.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master bo na co glosowac ja tez nie wiem :(.

Jak beda tacy politycy którzy robia to z powolania i checi robienia dobrze - warto sie zastanowic.

Przyklad : Lekarz a Polityk dość czesto ten 1 robi wiecej dla ludzkosci i od niego sie wymaga ze skoro zostal lekarzem to taki wybral zawod by pomagac.

Z politykami powinno byc tak samo zostal politykiem tzn ze z powolania zeby dobrze robic a nie dla kasy !.

Jak PO takie dobre to po co politycy PO za nic nie robienie bralo kase z pieniedzy publicznych - takze waszych ? i to nie malo.

Dlaczego polityk nie zarabia tyle co lekarz ? albo lekarz tyle co polityk ? Lekarz mniej wazny dla ludzkosci od polityka czy moze glubszy - bo mi sie jednak wydaje ze i ma wiecej w glowie od niejednego Pana z polityki.

Wiec jak politycy zaczna dostawac 1500-2000 zł , zero odpraw itp. to moze uznam ze sa godnymi politykami.

A nie teraz jakies smieszne odprawy 28 K na dupka z sejmu i pensja 5 K to jest conajmniej smieszne.

Oczywiscie pensja nie jest duza na warunki PL, ale jest duza kiedy porownami ją z pensjami lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ja takie pytanko zadam:

Czy mamy na sali kogos, kto uwaza, ze dzieki ktoremus glosowaniu na ktorym byl w polsce jest lepiej ? nie JEMU jest lepiej, tylko W POLSCE jest lepiej ? :( W polsce sie poprawilo po tym jak oddal glos ? :(

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności