Skocz do zawartości

Kim jest elektorat PiS ?


btravio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnim razem głosowałem na PO. Dzisiaj wiem, że gdyby rządziło PO, a prezydentem byłby Tusk mielibyśmy taki sam scenariusz - wielkie rozczarowanie. Jedyne co byłoby lepsze to że nie ogarniałby mnie ten wstyd, który ogarnia mnie za każdym razem gdy nasz karzełek (jeden albo drugi - co za różnica) wyjeżdża za granicę.

Co do wypłat to w 100% się z Tobą zgadzam szook. Oni wszyscy u góry tam się dobrze bawią bo nie żyją w naszych realiach. A niech taki Ziobro, Kaczyński czy Tusk zejdą tutaj, zarobią 1000 zł, a rachunków dostaną na 1400 albo więcej. Chciałbym widzieć jak piszczą. Nie ma się co dziwić, że ludzie kradną czy starają się zarobić w inny, nielegalny sposób. Tylko, że im jest łatwiej wsadzić wszystkich do więzienia niż podejść rozumnie do problemu (no bo kto tam pomyśli). Przypomnijmy, że taka np. Beger jeszcze nie tak dawno temu przerzucała gnój w oborze, a teraz rozbija się rządowym BMW. Niestety tacy ludzie mają w du**e Polskę i Polaków liczy się tylko kasa. Jak to było w tym powiedzeniu z chama na pana.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy na sali kogos, kto uwaza, ze dzieki ktoremus glosowaniu na ktorym byl w polsce jest lepiej ? nie JEMU jest lepiej, tylko W POLSCE jest lepiej ? smile.gif W polsce sie poprawilo po tym jak oddal glos ?

tak. w referendum ws. UE

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś przez dwa lata rządów PIS+LPR+Samoobrona nie dotknęło mnie ani mojej rodziny to, czym wszyscy straszyli (i zapewne 90% Polaków również).
Najpierw przyszli po komunistów, ale nie protestowałem, bo nie byłem komunistą.

Potem przyszli po Żydów, ale nie protestowałem, bo nie byłem Żydem.

Potem przyszli po związkowców, ale nie protestowałem, bo nie byłem związkowcem.

Potem przyszli po katolików, ale nie protestowałem, bo byłem luteraninem.

Potem przyszli po mnie... i nie było już komu protestować.

Pastor Martin Niemöller

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniej atakującą partią i najbardziej neutralną wg mnie jest PSL. PO + PSL ?!

Jedynym problemem dla niektórych może być ich główny kierunek (PSL-u) => wieś, więc nie każdemu może pasować.

PS Głosujcie na mnie!

~ Mój drugi temat jaki założyłem i znów burzliwa dyskusja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**e, 2 lata niczego was nie nauczyły. Nic, Pusto w główkach. Nie mam więcej pytań. Koniec włażenia w ten wątek, bo jak widzę wypowiedzi Franka, Szooka i paru innych to się człowiek zastanawia co się stało z tą polską inteligencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam inaczej - jestescie liberalami czy interesuje Was socjalpanstwo?

mnie interesuje liberalizm.

odnosnie zas PiS to nie podoba mi sie ze mozna kazdego oskarzyc, zatrzymac i wciskac ludziom pokazowki - to nie jest demokracja o jakiej marze.

Jest jeszcze polityka zagraniczna, ktora u nas lezy. Pani Fotyga nie jest dyplomata za grosz. Kompletny brak wyczucia pewnych rzeczy. Jak ktos uwaza ze to jest polityka zagraniczna na odpowiednim poziomie to gratuluje dobrego samopoczucia.

Nie popieralem PiS, raczej jestem UPRowcem.

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ja takie pytanko zadam:

Czy mamy na sali kogos, kto uwaza, ze dzieki ktoremus glosowaniu na ktorym byl w polsce jest lepiej ? nie JEMU jest lepiej, tylko W POLSCE jest lepiej ? :( W polsce sie poprawilo po tym jak oddal glos ? :(

"Wszystko czego potrzebuje zło do panowania nad Światem to tylko to żeby dobrzy ludzie nie zrobili niczego"

Nie pamietam czyj to cytat, ale bardzo mi sie podoba. Ci co nie poleźli na wybory nie mają moralnego prawa teraz biadolić ani wygłaszać swoich buńczucznych opinii. Najpierw zróbcie wszystko co w waszej mocy a dopiero później mędrkujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to na chwilę obecną w Polsce nie ma na kogo głosować. Bo nie zależnie kto je wygra będzie taka sama sytuacja jaką mieliśmy przez ostatnie dwa lata. Same kłótnie a dróg jak nie było tak nie ma :(

Co do PO, to głosowanie na nich będzie głosem straconym. Ci panowie nie mają żadnej ciekawej inicjatywy. Tak jak powiedział Giertych u Lisa, że oni i tak nie wygrają bo nie mają jaj. Nie oszukujmy się aby w Polsce coś zrobić potrzebne są wyraziste postacie co mają pomysł i chęć na jego realizacje.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie za liberalizacją gospodarczą!

PS. Poczytajcie sobie dzisiejsze wiadomości o tym, jak Ziobro krytykuje decyzje sądu ws. Kaczmarka.

PS. Znalazł się jeden ze zdroworozsądkowych ludzi w PiS, o których wspominałem wcześniej, oto fragment artykułu w GW:

Poseł Antoni Mężydło poinformował, że opuszcza Prawo i Sprawiedliwość i chciałby wstąpić do Platformy Obywatelskiej oraz startować w przyspieszonych wyborach parlamentarnych z list PO.

- PiS bardzo mocno skręcił w prawo, a ja z moimi liberalnymi poglądami znalazłem się na marginesie - mówił Mężydło w TVN 24. - Potem PiS, żeby zagrabić elektorat Samoobrony i LPR bardzo mocno umocniło związki z mediami o. Rydzyka. A Radio Maryja może nawet zagrozić schizmą w kościele.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności