Skocz do zawartości

Kim jest elektorat PiS ?


btravio

Rekomendowane odpowiedzi

Wole glosowac na lewice gospodarcza niz polityczna, na oh-lay-knee-chucka sie po prostu sluchac nie da bo uszy bola, prawda jest taka ze bylo, jest i bedzie do xxxx tylko chodzi o to zeby rzad kradl jak najmniej i nie przeszkadzal w rozwoju gospodarczym ot wielka polityka

88x31_en.png - semrush z trialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dobrze by bylo jakby google rozdawalo za to bany na domeny pl, bo jesli ktos nie interesuje sie polska i glosuje na pis uwazam ze nie powinien miec stron w sieci dostepnych dla innych uzytkownikow. zawsze beda nacechowane nienawiscia i podejrzliwoscia. Ale zeby banowac inne domeny takim uzytkownikom jestem stanowczo przeciwny. Jesli np. taki uzytkownik ma domeny zagraniczne, na nich zarabia to zaglosuje na PIS, bo taka juz mentalnosc Polaka zeby pozostalym upierdzielic zycie..

Ja rowniez B.Komoroskiego najchetniej widzialbym na fotelu premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kwachem nigdy nie przepadalem, ale w porownaniu z tym, co mamy teraz, to byl to dobry prezydent. To, ze sie kiedys nawalil w nieodpowiednim miejscu, nie powinien, fakt. To, ze przytyl, fakt. Ale, jasny gwint, spojrz co sie dzieje teraz. Jedyne co umie robic to sluchac dziadosława. No ale ma zone i chyba nawet konto... nie kota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ja takie pytanko zadam:

Czy mamy na sali kogos, kto uwaza, ze dzieki ktoremus glosowaniu na ktorym byl w polsce jest lepiej ? nie JEMU jest lepiej, tylko W POLSCE jest lepiej ? :) W polsce sie poprawilo po tym jak oddal glos ? :)

"Wszystko czego potrzebuje zło do panowania nad Światem to tylko to żeby dobrzy ludzie nie zrobili niczego"

Nie pamietam czyj to cytat, ale bardzo mi sie podoba. Ci co nie poleźli na wybory nie mają moralnego prawa teraz biadolić ani wygłaszać swoich buńczucznych opinii. Najpierw zróbcie wszystko co w waszej mocy a dopiero później mędrkujcie.

I moj cytat "dobrymi checiami pieklo wybrukowali" :)

A ja powiem dokladnie na odwrot, Ci co byli na wyborach nie maja prawa teraz narzekac bo jak to mowi stare powiedzenie "widzialy galy co braly" a Ci nie byli na wyborach maja prawo narzekac na tych co byli, ze zle wybrali oraz na tych co sie pchali do wladzy bo wybor miedzy starym fiatem a trabantem to zaden wybor :P

Ja uwazam tak: dajcie se spokoj z tymi wyborami, po co Wam to ? Jezeli cos sie w tym kraju ma zmienic na lepsze to tylko wtedy jak sie ludzie wezma do roboty, zajma sie soba i nie beda wsadzali nosa w nieswoje sprawy (bo to co sie dzieje w rzadzie to nie nasz problem).

Polityka sie nie interesuje ale jakbym mial wybierac bardzo podoba mi sie Putin, szkoda, ze w polsce nie rzadzi. Moze nie jestem oczytany, osluchany w tej tematyce ale jak dla mnie facet ma jaja, jest twardy, nie wlazi nikomu w du*e, na dodatek ma prezencje, po prostu wyglada powaznie...

Zobaczcie:

putin.jpgVladimir_Putin_martial_arts.jpg

I porownajcie:

359.jpg

Wyglada jak ksiadz proboszcz z zadupaistej parafii :D

ps. ja premiera zdjecie wrzucilem czy prezydenta ? :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności