Skocz do zawartości

Kim jest elektorat PiS ?


btravio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja tam za pisem nigdy nie zaglosuje, sa to ludzie bez zasad, nie podoba mi sie tez LPR, Samoobrona i SLD, pozostaje wybrac wiec mniejsze zlo - PO, to jest argument dlaczego na nich glosowac a nie na innych, ktorego ktos tam wczesniej sie domagal

jest jedno co podoba mi sie w pisie, maja doskonala akcje marketingowa tzn. marektingowo dobra nazwe partii (choc wiadomo ze z prawem i sprwiedliwoscia ta partia ma nie wiele wspolnego) oraz dobre slogany, wszystko tak dobrane aby docieralo do mas. gdyby ktos z jakims produktem potrafil dotrzec tak do masowego odbiorcy moglby zarobic niezla kase. uczmy sie od pisu marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaviorek, maja tytul, to fakt. Ale to nie swiadczy o inteligencji. Pamietacie te akcje z ustawa antykonopna? Zapytano dziadosława co mysli o ustawie antykonopnej i nie wiedzial o co chodzi... wytlumaczyl mu reporter, ze chodzi o marihuane. A ten wyksztalcony, inteligentny premier spytal: "czy marihuane sie robi z konopii? chyba nie... przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo". Mozna nie wiedziec co to jest marihuana, ale jesli sami pieprza o ustawie "antykonopnej" to z czegos sie ta nazwa wziela, prawda? Czy moze ja sie myle?

To akurat pierwszy lepszy przyklad, ale takich akcji byla cala masa. Czy to swiadczy o ich wysokiej inteligencji? "chyba nie... przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lesiu a mam zaczac wymieniac wpadki kwacha sld i innych?kazdy ma chwile slabosci,nie kazdy musi byc specem od wszystkiego...a to ze kaczor zle wyglada i niezbyt dobrze reprezentuje nasz kraj to inna sprawa,kolejna .....moim zdaniem porownywac kaczora do tyrana putina to tez..nie na miejscu.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka sie nie interesuje ale jakbym mial wybierac bardzo podoba mi sie Putin, szkoda, ze w polsce nie rzadzi. Moze nie jestem oczytany, osluchany w tej tematyce ale jak dla mnie facet ma jaja, jest twardy, nie wlazi nikomu w du*e, na dodatek ma prezencje, po prostu wyglada powaznie...

intruder, nie wypowiadaj się na tematy polityczne, proszę.

Podziękuj Putinowi, że paliwo drożeje.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem dokladnie na odwrot, Ci co byli na wyborach nie maja prawa teraz narzekac bo jak to mowi stare powiedzenie "widzialy galy co braly" a Ci nie byli na wyborach maja prawo narzekac na tych co byli, ze zle wybrali oraz na tych co sie pchali do wladzy bo wybor miedzy starym fiatem a trabantem to zaden wybor ;)

ja uwazam ze ci co nie glosowali powinni byc pozbawieni prawa do komentowania oraz opiniowania wydarzen politycznych.

W szczegolnosci powinni byc pozbawieni prawa do strajku. Uwazam ze na wybory nie powinny isc wylacznie osoby ktore uwazaja ze w Polsce dzieje sie super, a wszystkie partie startujace do sejmu maja bardzo dobre programy oraz samych lojalnych i dobrych ludzi. W takiej sytuacji rzeczywiscie pojscie na wybory byloby zbedne. Jesli jednak tak nie uwazaja a na wybory nie ida, to powinni.. byc pozbawieni prawa glosu w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem dokladnie na odwrot, Ci co byli na wyborach nie maja prawa teraz narzekac bo jak to mowi stare powiedzenie "widzialy galy co braly" a Ci nie byli na wyborach maja prawo narzekac na tych co byli, ze zle wybrali oraz na tych co sie pchali do wladzy bo wybor miedzy starym fiatem a trabantem to zaden wybor :P

ja uwazam ze ci co nie glosowali powinni byc pozbawieni prawa do komentowania oraz opiniowania wydarzen politycznych.

W szczegolnosci powinni byc pozbawieni prawa do strajku. Uwazam ze na wybory nie powinny isc wylacznie osoby ktore uwazaja ze w Polsce dzieje sie super, a wszystkie partie startujace do sejmu maja bardzo dobre programy oraz samych lojalnych i dobrych ludzi. W takiej sytuacji rzeczywiscie pojscie na wybory byloby zbedne. Jesli jednak tak nie uwazaja a na wybory nie ida, to powinni.. byc pozbawieni prawa glosu w tej sprawie.

W 100% zgadzam sie. Nie glosowałeś nie zabieraj głosu !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończył się Sejm złej władzy i słabej opozycji - pisze w sobotniej "Gazecie" Marek Beylin. Celne krytyki PiS ze strony Tuska, Komorowskiego i Szmajdzińskiego zderzyły się zbezwstydną, chwilami śmieszną propagandą sukcesu głoszoną przez Jacka Kurskiego z PiS. Ale nawet najbardziej błyskotliwe wystąpienia opozycji w tej kampanii nie wystarczą. Przeciw nim oprócz mówców z PiS staną służby PiS. Konkurenci PiS będą zwalczani przy użyciu haków, fałszywych oskarżeń, może nawet przez pokazowe aresztowania. Ich słowa mogą przegrać z bezprawnymi czynami, jeśli władza będzie poza kontrolą. Dlatego tak ważne jest, by do wyborów Sejm obradował regularnie i pilnował poczynań władzy.

PiS chce Sejmu niemego. Na to opozycja nie powinna przyzwolić. Sejm musi wypełnić ostatnią misję: do wyborów bronić zasad demokracji.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam PIS daje przeciwnikom oręż w postaci swoich kompromitujących działań i nie porównujcie jakie jest SLD czy AWS ponieważ PIS miał być czymś nowym w Polsce ale jedyne co mają to gęby pełne frazesów.

Mógłbym wymienić osoby które nas reprezentują i współrzadzili przez te dwa lata takie jak pan Kurski, Karski, Suski, Sobecka, Fotyga, Giertych, Lepper, Łyżwiński i kilkadziesiąt innych nazwisk które nie mogły by zarządzać szczęką na bazarze a co dopiero Państwem.

Mógłbym przypominać o kompromitacjach tego rządu ale długo można by wymieniać, jest jeden i największy argument przeciw PIS -

7 km autostrady w roku 2007

I to mówi samo za siebie.

Edit:

Wiem wiem to wina układu i cyklistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności