Skocz do zawartości

Chcę być bogaty


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję menadżera, który doprowadzi/poprowadzi kilka moich marnych witryn do stanu jaki możemy zobaczyć na aukcji:

https://allegro.pl/item229346244_silny_link..._na_45_dni.html

Facet ma bez jaj 150 linków wychodzących i niech sprzedaje je za 6.50zł to według moich najśmielszych obliczeń biorąc pod uwagę fakt, że wyświetla je na półtorej miesiąca (wklepuję w google formułkę) wychodzi: 650zł na czysto :) dajmy na to 4 denne serwisy i mamy perpetum mobile, które zapewni nam świetną przyszłość. Oferty proszę wrzucać na PM :P Dyskusja mile widziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hmm, policz ile czasu potrzebujesz, żeby robić coś takiego jak właściciel tego serwisu.

Licz wszystko: czas na zdobywanie linków, aktualizacje serwisów, utrzymywanie kontaktu z tymi wszystkimi ludźmi, przelewy pieniężne, sprawdzanie stanów konta, praca nad ulepszaniem strony, rozliczanie się z fiskusem i zapewne jeszcze wiele innych. Do tego odejmij podatki, koszty amortyzacji i co tam jeszcze wymyślisz.

Jest zapewne z tym kupa roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to maszynka do pieniędzy, kilka dobrych stronek i takie pieniądze można robić ze sprzedaży linków o jakich niektórym się nie śniło.

Zobacz ile on musi sprzedać linków aby zarobić 650 zł równo 100. Na dobrej stronie (PR5) ładnie podlinkowana dobra tematyka (turystyka, praca, kredyty, ubezpieczenia), nie jakiś tam śmietnik możesz brać 50 zł za link. Sprzedając 10 linków uzyskujesz dochód 500 zł, robisz kilka stronek i masz prosty wzór:

50 x A x B = C
C - (D + E) = F

A - ilość sprzedanych linków

B - ilość stron na których sprzedajesz linki

C - zysk ze sprzedaży linków

D - hosting

E - domeny

F - czysty zysk z linków

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u tego chłopa jeden link, teraz jego forum spadło na PR2 a nie 3 jak tam pisze. Koleś tez pozycjonuje za 9.99 i przede wszystkim tego najwięcej ludzie kupują na allegro. Co najlepsze, chcąc go sprawdzić jak wygląda pozycjonowanie za 9zl (gwarancja top20 w wp, onet, netsprint) dalem moja stronkę https://www.kroliczek.org do pozycjonowania. Pozmieniał trzy wiersze w meta i moja strona miała pięknie wejść w świat internetu. Dodam że mialem frazy anonse towarzyskie (1.2mln wyników), ogłoszenia matrymonialne itd. Po 2 miesiącach nawet mnie nie bylo w top500 tych wyszukiwarek, w google sam walczę o pozycje:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten facet wcale nie sprawdza konta bankowego, a jeśli to robi to ma jakiś sprytny sposób by zapanować nad tymi linkami. Stawiam, że 90% wykonuje za niego sprytny skrypt (sprzedaje już kilka miesięcy, więc jest zahartowany w temacie :ph34r: ), aukcje wystawia dwa razy w miesiącu. Działalności zapewne nie ma, kto by walił tyle faktur ;) szkoda papieru. Stawiam, więc ze marketing rządzi jego portfelem, dobrze manewruje słowami i tyle z biznesu. Szablon od 100 lat, to czy się przykłada do strony ma na prawdę małe znaczeniem, albo powiem inaczej nie ma wpływu na klientów.

Chodzi mi oto, że bardzo wielu jest stałych zaśmiecaczy Allegro co serwują takie śmieci i nabijają kasę według mnie w prosty sposób i min. kosztów w tym czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interes jak interes. Jak to w życiu jeden czegoś za 100 zł nie zrobi nic. Woli TV pooglądać.

Dla innych jest to sporo kasy i będzie zasuwać 2 lub 3 dni za to takie życie. Makensis uważa ze to dobry zarobek i sposób zarobku. Można sprzedawać linki, a do zarządzania jest cos takiego jak „linkarz.pl” zresztą chyba jeden z wielu. Oczywiście robiąc to legalnie to by na waciki nie starczyło, ale po cichu to już jakiś grosz jest.

Każdy orze jak może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linków na takiej stronie niewielki pożytek jest.

Ktoś kiedyś napisał, że im więcej linków wychodzących (dodatkowo na dole strony) tym mniejsza ich wartość.

Ja bym za to nie dał 1 zł.

Stary, ale Pe eR masz 4,7!

No i dwa linki w cenie jednego.

:ph34r:

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry biznes, czepiasz sie. 500pln na miesiac piechota nie chodzi.

Nie rozumiesz - ale koszt zarobienia tych 500 zł może być nieopłacalny.

10zł na godzinę można zarobić sprzątając. (2 godziny dziennie pracy = 500 zł).

nie wierzę, że mniej czasu zajmuje obłsuga i odpowiadanie na mejle dziesiątek pokomenenonoów

, wystawianie aukucji itp. wsadzanie linkó może odbywa ise automatycznie, ale siedzenie na gg, czytanie emili, sprawdzanie konta już nie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności