Skocz do zawartości

Chcę być bogaty


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

jak zarobić, żeby się nie narobić
Oto jest pytanie !!!
Choć nie wiem jak praca przy pc może być ciężka, porównując to np. do pracy na budowie czy na zmywaku. smile.gif

Chyba nigdy nie pracowałeś na kompie. Zawód informatyka jest jednym z najbardziej stresowych na świecie a stres też męczy. Poza tym jak można porównywać pracę fizyczną do umysłowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jak zarobić, żeby się nie narobić
Oto jest pytanie :)
Choć nie wiem jak praca przy pc może być ciężka, porównując to np. do pracy na budowie czy na zmywaku. smile.gif
Chyba nigdy nie pracowałeś na kompie. Zawód informatyka jest jednym z najbardziej stresowych na świecie a stres też męczy. Poza tym jak można porównywać pracę fizyczną do umysłowej?

Ciężko stwierdzić co jest trudniejsze, czy zrobić swoje po 8 godzin i mieć reszte w d.. czy ciągnąć własny interes i o wszystko się martwić 24h/dobę.

Myślę że od ciężkiej pracy fizycznej jest jednak łatwiejsze bycie informatykiem a to że jest stresowa fucha to może wynikać z pracy jaką wykonuje lub z otoczenia w jakim pracuje, nie jest przecież tak że jesteś informatyk to znaczy że musisz mieć stresa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Uważam że jest nawet cięższa. Bardzo często wolałbym pomachać łopatą zamiast wysilać tak bardzo mózg.
Chyba nigdy nie pracowałeś na kompie. Zawód informatyka jest jednym z najbardziej stresowych na świecie a stres też męczy. Poza tym jak można porównywać pracę fizyczną do umysłowej?

Akurat właśnie to robię, leżę sobie z laptopem na łóżku i tak wygląda ta moja intelektualna harówka. :) Co nie zmienia faktu że czasem wolałbym być rolnikiem pracującym w lato na roli i chlejącym wóde w zimie.

Ale generalnie ile ludzi tyle opinii. Informatyk będzie nam mówił że w jego pracy najgorszy jest stres, a zmęczenie umysłowego nie jest w stanie przebić takie wynikające z pracy fizycznej.

Pracownik fizyczny, będzie zaś się zarzekał że to jego praca to istna męka i oddałby całą swoją skromną pensję by mieć takie stresy jak informatyk. :)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik fizyczny, będzie zaś się zarzekał że to jego praca to istna męka i oddałby całą swoją skromną pensję by mieć takie stresy jak informatyk. :)

jest jedna zasadnicza różnica - ja mogą pracować przy kompie w tygodniu, a w sobotę mogę skręcić szafkę, wykopać rów na działce, porąbać drewno do kominka.

W drugą stronę to nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności