Skocz do zawartości

Firma szook - pytanie nowicjusza.


Leszek_Birski

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj swoje posty ze zrozumieniem dwa razy, potem pocztaj moje odpowiedzi ze zrozumieniem trzy razy, apotem przeczytaj kilka razy to co napisałem ponizej:

1. najpierw mówiłeś, ze storny mają pod tobą dużo więcej keywords - wytknięta przeze mnie nieprawda.

2. więc stwierdziłeś, ze chodzi Ci o opis, i że masz najmniej - nieprawda

3. teraz stiwerdziłeś, ze chodzi Ci o cały opis, razem z titlem. ciekawe. bo moim zdaniem to jest cały WPIS, a opis to kazdy nawet pocztątkujący pozycjoner wie czym jest, więc ciężko CI bedzie z tym polemizować !

A co do twojej arytmetyki:

napisałem, że masz najwięcej, a to znaczy, ze nikt nie ma więcej, ale jednocześnie nie tkaie stwierdzenie nie wyklucza, ze kilka osób moze mieć tyle co Ty, a jedynie, ze nikt nie ma więcej.

nie bede uczyl Ciebie liczenia.

No to napewno, a i wielu innych rzeczy też nie.

KŁAMCA, KŁAMCA, KŁAMCA 

i co ty na to ? 

:shock:

Póki co z mojej strony EOT i pozwole sobie nie komentować na jakiś czas Twoich działań i w przeciwieństwie do Ciebie dotrzymam słowa

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIESZ CO TO JEST KEYWORDS ? TO SLOWA KLUCZOWE

wiec mam mniej - POLE KEYWORDS ROZNI SIE OD KEYWORDS

WIESZ CO TO JEST OPIS w WP to całość

Ale nawet OPIS w twoim rozumowaniu to niemam NAJWIĘCEJ :-), ale tak ty nie wiesz co to więcej a mniej

Jeżeli LICZYSZ KEYWORDS POZYCJONOWANIE to mam mniej

a Ty piszesz że najwięcej, więc nie wiesz co to znaczy więcej - to wtedy gdy np ja mam 2 zł a ty 1 zł.

Więc może napiszesz jakim to cudem mam najwięcej ? :-) bo to ty nie umiesz czytać i ty poczytaj 10 razy.

Bo każdy kto Ciebie przeczytał widz8iał jak napisałeś NAJWIĘCEJ o ile wiesz co to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszej gazecie wyborczej w dziale biznes był taki piękny artykuł o mpozycjonowaniu : "Jak promować firmę w internecie". Dobrze, że dziennikarze nie wiedzą o tej wymianie zdań, bi by ją zacytowali. Byłby wstyd na całe środowisko.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie się, licytujecie się jak dzieci, po co w ogóle kolejny taki wątek. Kilka osób uparło się żeby najeżdżać na szooka, tylko nie wiem w jakim celu, po co. czy to sprawi że to forum będzie lepsze ?

Jak wam się nie podoba to co robi to dajcie spokój, po prostu nie mówcie nic na ten temat, bo naprawdę to jest juz nudne.

Dlaczego dajecie się wciągać w takie durne gierki i wzajemne prowokacje - Szook, część forumowiczów i część moderatorów tego forum?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beha to racja, jak dzieci.

Nie wiem po co te wątki o szooku, widać lubią mnie zaczepiać bo nic lepszego nie potrafią wnieść na to forum, po czym wpierają mi że ja ich zaczepiam.

Ach swoje zdanie mam, ważne że jak ktoś czyta uważnie to widzi jak pewien cząstek tego forum to tylko nakręca i piszę bzdety.

Oki idę dalej walczyć, wczoraj powiedziałem że idę sobie bo jest lepszy dzień tzn Dzień Kobiet i odrazu lepiej mi się zrobiło :-).

Dzisiaj idę walczyć bo mam nowy cel,

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki idę dalej walczyć, wczoraj powiedziałem że idę sobie bo jest lepszy dzień tzn Dzień Kobiet i odrazu lepiej mi się zrobiło :-). 

Dzisiaj idę walczyć bo mam nowy cel

No i niestety wczoraj nie poszedłeś, mam nadzieje że dzisiaj faktycznie zanjmiesz się czymś innym niż paplaniem o byle czym.

AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ludzie opanujcie się, licytujecie się jak dzieci

Zamknijcie prosze ten topic, bo ciagle na okroglo o tym samym i o tej samej firmie.

Zabuierzmy sie za merytoryczna dyskusje a nie przeprchanki.

proponuje popatrzyc niektorym jak wyglada Seochat :www.seochat.com

Tak powinna wygladac merytoryczna dyskusja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAMYKAM BO MAM DOŚĆ OSTRZEGAŁEM

KILL BILL

Widzisz zYm3N nie wytrzymałem pompka mi spuchła:>

Mordujcie się na PW

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności