Skocz do zawartości

Cyrk na wiejskiej


Czachapl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem... a wiesz ile minister pracy (samoobrona) wydawala z naszej wspolnej kasy na wizazyste? Zapewne kojarzycie panią kalate, ktora 10 tysiecy miesiecznie potrzebowala na poprawe swojego wygladu.

I jeszcze odnosnie finansow. Dziadoslaw zapowiadal "tanie panstwo" a okazalo sie, ze wydatki na kancelarie premiera i prezydenta byly duzo wyzsze niz za czasow SLD. Jakies pytania?

Edit: Szook, jeszcze chwile i namowimy Cie na spelnienie swojego obywatelskiego obowiazku, czyli pojscia na wybory. Chyba, ze chcesz glosowac na PiS, to lepiej bądz niedobrym obywatelem i zostan w domu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee ja nie mowilem ze popieram PIS :D bo go nie popieram, tylko ze staram sie byc apolityczny choc jakies tam zdanie mam. Apolityczny w sensie takim ze nie podoba mi sie nic :) w tym co bylo. PIS kosztowal PO tez kosztowalo -- z żadnego pozytku nie widze.

O ile PO widzialbym w polityce to tuska nie, bo tak jak wczesniej pisalem nie osadzam partii po 1 czlowieku, tak samo pisu jak i po, jestem mocno przekonany że w obu tych partiach sa ludzie ktorzy naprawde chcieli cos zrobic ale im nie bylo dane.

Jednego jestem pewien nie Kaczynsscy i nie Tusk - ale nie jest to osad calej partii - problem jest jednak taki, ze w wiekszosci promuja sie liderzy i niemamy szansy poznac pozostalych.

To wlasnie ukazuje ich jako zlych menadrzerow - bo dobry by ich promowal a zly zaslugi przypisuje sobie.

Dla mnie liderzy PISU i PO siebie warci co nie oznacza ze oceniam tak partie.

Bo np. afery jak te ostatnie jaki to zly ten Kaczmarek(jak pomylilem nazswisko to z uwagi ze az tak tego nie sledze) ale skoro taki zly to w sumie co robil w PIS - przeciez mieli miec samych dobrych ludzi.

W Tusku mi sie jedno podoba - jego córka :) w przeciwienswienstwie do corki kaczynskiego :)

Jak mi Lesiu zalatwisz kawe z corka to ja jeszcze sasiadow na mowie ahaha a na spamach dam logo PO :P

(zartowalem) jestem zbyt apolityczny - wiem ze jedni i drudzy beda mnie dymac na kase a ja ją placic bede musial a rozwoj gospodarczy nie bedzie zasluga ani PIS ani PO tylko sily i woli naszego narodu.

Zaglosuje na tą EĄ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... a wiesz ile minister pracy (samoobrona) wydawala z naszej wspolnej kasy na wizazyste? Zapewne kojarzycie panią kalate, ktora 10 tysiecy miesiecznie potrzebowala na poprawe swojego wygladu.

I jeszcze odnosnie finansow. Dziadoslaw zapowiadal "tanie panstwo" a okazalo sie, ze wydatki na kancelarie premiera i prezydenta byly duzo wyzsze niz za czasow SLD. Jakies pytania?

Ale czy PO będzie rządzić idealnie? Politycy i urzędnicy przestaną mieć lepkie łapki, państwo będzie tańsze a ludziom będzie żyło się dostatniej?

Mam poważne wątpliwości czy ta V RP będzie tak mlekiem i miodem płynąca jak nam obiecują, czy gdy znowu minie entuzjazm przedwyborczy, słupki poparcia nie zaczną się odwracać, nie zaczną się afery, dymisje... A potem znów nowa, karuzela, znów nadzieje na przyszłość.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook, juz zaczynalem pisac do Donalda sms'a a Ty sie wycofujesz? ;)

Masz rację z tym, że zarówno w PO jak i w PiS są prawi ludzie. Problem w tym, że cale szefostwo PiS jest ostro popie****one. Tusk nie nadaje sie na szefa PO. Mysle, ze duzo wiecej by zrobil Komorowski. Ci, co ogladali dzis jego wystapienie to wiedza o co chodzi. Rowniez ci, co znaja jego historie i dorobek dla Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sz3lo - nie bedzie jak ma byc dobrze.

Zakladajac biznes plan jakiejs firmy ktora ma dlugi czy ? daje sie podwyzki czy uciska pasa i walczy o rozwoj.

Prowadze firme 4 rok uwazam ze jest to ciagle okres rozwojowy, moglbym to trawic ale nie chce.

Wiec czy zeby bylo dobrze mam oczekiwac lzej - NIE.

Ja jestem gotow ze bedzie ciezej ale tylko wtedy gdy bede wiedzial ze to ciezej nie oznacza napychanie kasiory we wlasne kieszenie moim kosztem - problem jednak taki ze wlasnie tak bedzie.

Dobry polityk powinien mowic jasno - bedzie ciezko bo xxxx lat bylo gownianie, przejadane itp a teraz musimy to nadrobić a zly bedzie pieprzył o dobrobycie ktory nam zapewni.

Ja jednak wole realia - a one mi mowia ze zeby moje dziecko mialo dobrze to musi byc ciezko ale do przodu.

Problem wlasnie jak wyzej, bedzie ciezko ale ciagle do tylu czy to bedzie PIS czy PO. Wkurza mnie t ze zadna z tych partii niema odwagi powiedziec - POLACY 30 lat bylo bagno teraz te bagno musimy zasypac ale to nie jest latwe. Przejac firma bankruta i ja wyprowadzic na prosta to duze wyzwanie i masa wyzeczen i nie mozna obiecywac gruszek tylko mowic jasno.

Wolalbym pracowac w firmie w ktorej szef powiedzialby pracujemy ciezko za psi grosz ale jak wyjdzie to wszyscy bedziemy mieli. Problem taki ze z reguly jak juz dojdzie sie do etapu mieli to ma tylko taki szef ;) i zapomina o swoich slowach.

LESIU PISZ ;) ja sie zadko wycofuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sz3lo, na pewno PO nie bedzie rządzic idealnie (jesli w ogole bedzie), ale jesli zwrocisz uwage na ludzi, ktorzy naleza do tej partii to przynajmniej takiego wstydu nie bedzie. Mozna miec zarzuty co do Rokity, Schetyny i Tuska, ale chyba ciezko powiedziec cos zlego o Komorowskim, prof. Spiewaku. Niektorych moze nie bawic zachowanie i teksty Niesiolowskiego, ale mi sie akurat podobaja. W pelni akceptuje Pitere, Gowina. To sa przynajmniej ludzie inteligentni i nie wciskaja tak kitu jak pisiory.

@Szook, Kasia odpisala, ze skoro dzis spedza wieczor ze mna, to nie bedzie miala juz czasu dla Ciebie. Z drugiej strony Ty masz do niej troche blizej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL przemowienie Giertycha było najlepsze xD

I ten facet chodzący z napisem "zatrudnie polityka" xD

Swoją droga dobrze że bedą wybory szkoda tylko że zapłacimy za nie My z naszych podatków :/

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, wcale nie tak blisko - ostatnio tam bylem ;) jak poprawia jakosc polaczen asfalt i tory to moze i blisko jednak 300 KM mimo ze tu i tam morze blisko, nie jest to jednak takie latwe do pokonania ;).

A na powaznie :) to ja lesiu do niego napisze zeby mi powiedzial 3 slowa do ojca prowadzacego czyli do mikrofonu. Heh ciekawe jak zaopatruje sie taka partia na pogadanie z czlowiekiem z internetu :) w sumie powinni byc otwarci na nowe media. Ciekawe co odpisza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaplacilibysmy mniej gdyby nie przekrety PiSu. Przeciez oni chca zmienic nazwe na PiS RP zeby dostac pieniadze.

PS. Wystapienie Giertycha zmiażdżyło Kurskiego. Ubawilem sie przednio. Malo tego doskonale pokazal jak PiS przypisuje sobie zaslugi innych. BTW, pomimo dziwnych pogladow giertycha, przyznac mu trzeba, ze jest inteligentny i w dodatku dowcipny.

Edit: Szook, mysle, ze nie wierza za bardzo w mozliwosci Internetu. Za starzy sa na to i zajmuja sie zupelnie inna branza. Dla nich Internet to jedynie strona www, koniec kropka.

Edit2: Chcialbys moze jakas wymiane barterowa typu: "promocja PO w zamian za córkę"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności